אחסון הגנה ושחזור נתונים - המפתח שלך לפעילות עסקית רציפה

פתרונות אחסון נתונים אישיים ומתקדמים – כי המידע שלך חשוב לנו כמו שהוא חשוב בשבילך. אנו מאבטחים ומנהלים יותר מ-500 טרה-בייט של מידע עסקי, מבטיחים גישה ושחזור מהירים בכל רגע נתון.

קבע פגישת ייעוץ חינם לאיפיון פתרון מותאם עבורך

מה תקבלו מפתרון הגיבוי והשחזור של מלם תים?

זמינות 24/7

גישה לגיבויי ותמיכה מצד מלם זמינה לכם בכל רגע נתון

אוטומציה מלאה של תהליכי הגיבוי

ללא צורך בהתערבות ידנית

גיבויים מסביב לשעון

אבדן מינימאלי של מידע במקרה הצורך בשחזור

קצב שחזור אופטימאלי

זמני שחזור מינימאליים שיאפשרו לכם לחזור לעבוד בתוך זמן קצר

אחסון לבחירתכם

תוכלו לבחור כל חברת אחסון בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם

איזה שירות גיבויים ושחזורים יש לכם בארגון, ועד כמה הוא ייתן מענה אופטימאלי במידת הצורך?

כל ארגון ששומר מידע על גבי מחשבים פיזיים, בענן או בפלטפורמות מרוחקות, נדרש לגיבוי שוטף של המידע שלו. מערכות קיימות מציעות שירותים שונים של גיבוי בתדירויות שונות, בטכנולוגיות חדשניות יותר או פחות ועם אפשרויות שונות לשחזור את המידע בעת הצורך. על מנת שתדעו ששירותי הגיבוי והשחזור שלכם יהיו שם עבורכם ברגע האמת, לשחזור מלא ומהיר של המידע שלכם ושמירה על פעילות שוטפת של הארגון ללא עצירה לטובת שחזור נתונים, כדאי שתבדקו את הרשימה הבאה: 

  • אתם רוצים שירותי גיבוי ושחזור המספקים שירותים 24/7, שיאפשרו לאחזר את המידע העדכני ביותר בעת הצורך
  • אתם רוצים להבטיח חזרה לפעילות מלאה בפרק זמן מינימאלי, כולל זמן שחזור קצר 
  • אתם רוצים להבטיח גיבוי בענן עם אפשרות שחזור עצמי של כל המידע הארגוני 
  • אתם רוצים צוות חזק שיהיה שם ללוות אתכם בעת הצורך. 

את כל אלה ועוד הרבה יותר תקבלו מצוות ה – IT של מלם תים, בפתרונות המותאמים אישית לצרכים שלכם. צרו עימנו קשר עכשיו ונשמח לדאוג לגיבוי אופטימאלי לנתוני החברה, ולשירותים נוספים שיאפשרו פעילות בטוחה ויעילה של כלל מערכות המחשוב שלכם! 

סיפורי הצלחה

בנק הפועלים

קבוצת מלם-תים הטמיעה מערכות של וריטאס בבנק הפועלים.

“האתגרים שעמדו בפנינו בעולם הגיבוי, הם: מגוון רחב של אפליקציות, CRM ודוא”ל, לצד אפליקציות חדשות; סביבה הטרוגנית של מערכות הפעלה; דרישה לזמינות סביב השעון; נפחי גיבוי גדולים: עשרות טרה-בייט ביום, מאות טרה-בייט בשבוע, אלפי טרה-בייט של נתונים ומידע הנשמרים על מערכות הגיבוי”.

מקור

משרד הכלכלה

פרויקט לאיחוד שרתים במשרד הכלכלה

“הפרויקט שהתנהל בשני שלבים, מנוהל על ידי CTO  האגף, דודי שמואל וחטיבת תשתיות מלווה על ידי צוות מחברת מלם תים, בוצע לאורך כל שלביו, משלב מיפוי הסביבות, התכנון וההכנות ועד שלב המעבר וסיום הפרויקט, על הצד הטוב ביותר. ברצוני להודות ולהביע את הערכתי הרבה לחברי הצוות.”

מקור

כנסת ישראל

כנסת ישראל מטמיעה מערכת ניטור אירועי סייבר

קבוצת מלם תים סיימה לאחרונה פרויקט אבטחת מידע בכנסת ישראל, במסגרתו הטמיעה QRadar – פתרון ה- SIEM Management) Event and Information Security) של IBM. היקף הפרוייקט נאמד במאות אלפי שקלים.

מקור

Microsoft

מלם תים נבחרה לשותף המצטיין של מיקרוסופט בישראל

“אנו רואים בשיתוף הפעולה עם מיקרוסופט חלק מרכזי ואסטרטגי מיעדי הקבוצה לשנים הקרובות, ועל כן נערכנו עם צוותים מקצועיים בכל הרמות התואמות את כיווני ההתפתחות של מגוון פתרונות טכנולוגיים, דוגמת וירטואליזציה, ניהול וענן פרטי. למלם תים שיתוף פעולה פורה עם מיקרוסופט, הנמשך למעלה משני עשורי”

מקור

קבע פגישת ייעוץ חינם לאיפיון פתרון מותאם עבורך