נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם מערכות מכשירה את דור העתיד של תוכניתני Full Stack

מלם מערכות מקבוצת מלם תים, אשר מביאה עמה ניסיון רב וידע מעמיק בעולם הקוד הפתוח, השיקה השבוע את תכנית JTeam  להכשרת 20 מתכנתים חדשים ומנוסים אשר נבחרו בתהליך מיון קפדני.

ההכשרה בטכנולוגיות קוד פתוח ובראשן Java  ו-Java Script תימשך שלושה שבועות והיא נולדה כהמשך לקורסי הכשרת ה JTeam הממותגים שבוצעו באלפא סי אס פי, חברת הבת של מלם מערכות. התכנים בהכשרה מועברים על ידי אנשי מקצוע בכירים ומנוסים ונבנו על בסיס ניתוח והבנת הצורך הקיים בשוק ותוך התאמה ללקוחות מלם מערכות בהם יאויישו בוגרי ההכשרה מיד בסיומה.

ההכשרה האינטנסיבית כוללת, בין היתר, הכשרה בטכנולוגיות ובכלים הבאים: AngularJS2, DevOps, HTML5, JavaEE, Spring3, JavaScript, Java Web Framework, Hibernate ועוד..

“בתחילת שלב המיון והאיתור מתקבלות מאות פניות של בוגרים המבקשים להשתלב בהכשרה זו. בוגרים אלו ממוינים ע”י ראיון אישי, מבחן טכנולוגי , ראיון מקצועי, ציוני התואר ורקע רלוונטי”, אומר פיני כהן, מרכז ההדרכה של תכנית JTeam ו CTO בחטיבת הטכנולוגיות של מלם מערכות.

עוד הוסיף כהן: “עוד לפני תחילת ההכשרה, דואגים מנהליה הטכנולוגיים של חברת מלם מערכות לעדכן את התכנים המקצועיים ולבנות את תוכנית הלימודים לחודשים הבאים תוך שהם מביאים לידי ביטוי שינויים בעדכוני גרסאות וכלים נפוצים בתעשייה. כל המשתתפים בתוכנית הינם עובדי מלם מערכות מיומם הראשון וכבר בשלבי ההכשרה פועלת הנהלת החברה לשלב אותם אצל לקוחות החברה ובפרויקטים המגוונים אותם מלם מנהלת.

תפקידנו כמנטורים להעניק לדור המפתחים החדש את ארגז הכלים עם הבסיס והיסודות שמלווים מפתח לאורך כל הקריירה המקצועית שלו ובנוסף לכך לחשוף ולאמן את התכניתן הצעיר בפתרונות והתשתיות הנכונים להיום”.

יורם לבקוביץ’, מנהל חטיבת הטכנולוגיות במלם מערכות, אמר: “האתגר העומד בפנינו כיום הוא מציאת מועמדים איכותיים, עקב מצוקה ומחסור אמיתי של בעלי ידע וניסיון בתחום Java ו-Java Script, תוך עדכון הידע העכשווי והתאמה לדרישות הלקוח. מתוך כך נולדה מחדש תוכנית ההכשרה JTeam  – הכשרת מתכנתים מתחילים אשר מבוצעת ע”י מיטב בכירי מלם מערכות ומלווים אותם בשלב ההכשרה ובאתרי הלקוחות”.

אייל ורדי, גורו טכנולוגי, מרצה בתוכנית JTeam אמר: “השוק הישראלי נמצא בחוסר של מפתחים טובים. התנאי היחידי להיכנס לתחום הוא להיות מקצוען. תכנית JTeam היא בדיוק הדרך להפוך למקצוען.”.

 

 

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם