נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

הכול מתחיל בחיבור ומעקב

ברבעון הנוכחי הושקו שני תהליכים שלכאורה אין קשר וזיקה ביניהם: מערכת CRM שמשרתת את כל גופי המכירה בחברה וקמפיין להבאת לידים המאפשר לכלל עובדי החברה להרוויח יותר.

השקת מערכת CRM העונה לשם C-ALL הנה מהלך אסטרטגי שמאפשר:

  • קבלת תמונת לקוח 360°
  • חיזוק ומינוף הקשר עם הלקוח
  • ניהול הזדמנויות וגידול במכירות

מדובר במהלך שהמהווה נדבך נוסף ומשמעותי בהיותנו חברה אחת בעלת מסד נתונים ושפה אחת כאשר המערכת משלבת ומחברת בין לקוחות מלם ותים. פגשנו את חגי גולדשטיין, אשר הוביל בהצלחה בשנה האחרונה את פרויקט הקמת מערכת CRM ומונה לאחרונה למנהל חטיבת המכירות ופעילות היועצים באגף TMS.

“בזמן הקצר יחסית מאז שעלתה מערכת CRM, מדגיש חגי, עלו בה למעלה מ-2,300 לידים והזדמנויות מכירה. מעבר לכך, מגוון של ערוצים שיווקיים כדוגמת: כנסים, אתר הקבוצה, קמפיינים ועוד, מתממשקים באופן אוטומטי למערכת וממקסמים את העובדה שכל ליד והזדמנות יטופלו במהירות וביעילות.

מעבר לכך, למנהלים יש במערכת Dashboard (מסכי תצוגה) שמציג להם בצורה עדכנית את ה-pipeline שבגזרה שלהם ומקל עליהם לנהל אותו.

חשוב גם לציין שאת המערכת פיתח צוות מאגף מערכות במלם, ניתן לגשת אליה מכל מקום (מחשב נייד, מובייל…), היא מקיפה 130 משתמשים ויש לנו מוקד שירות ייעודי שתומך בהם”.

 

Business with Pleasure

בהמשך למערכת CRM, עלה לאוויר קמפיין תחת הקונספט: כולנו מחוברים לקידום העסקים של החברה. הקמפיין המיועד לכלל עובדי החברה, למעט אנשי מכירות ומנהלי תחומים ומעלה, נועד להניע את כולנו להביא לידים/הזדמנויות מכירה למלם תים. איך זה עובד?

בעולם של היום, כל עובד הנו שגריר של החברה ולכל עובד יש בני משפחה, חברים ומכרים שלחלקם יש צרכים עסקיים (בין כעצמאיים או שכירים) שאנו יכולים לתת להם מענה באמצעות מגוון של פתרונות טכנולוגיים: אבטחת מידע, חומרה, ERP, שירותי DevOps ופיתוח, דיגיטל, שירותים מנוהלים, Bi & Big Data, גיבוי ומעבר משרדים, ניהול מסמכים, פתרונות תוכנה ועוד.

לידים חדשים אשר יהפכו למכירה בפועל יזכו את העובד שהביא את ההזדמנות בתגמול כספי בהתאם לגובה העסקה. כל מה שנדרש זה “להסתכל מתחת לפנס” ולמנף את הקשרים האישיים לטובת הבאת לידים.

אז זו ההזדמנות לנצל את חופשות החגים שבפתח גם להבאת הזדמנויות מכירה. מעתה כל ארוחות של המשפחה המורחבת, יציאה לבילוי עם חברים, פעילות קהילתית בשכונה או בבית ספר יכולה להיות שילוב של ביזנס ופלז’ר.

תודות למערכת CRM אפשר בקלות ובמהירות לבחון את איכות הלידים, להעביר אותם לטיפול הגורם הרלוונטי ולעשות Follow up עליהם וכמובן לעדכן את מביא הלידים בסטאטוס שלהם.

 

 

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם