נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

השותפות המוצלחת של מלם תים ודל: שיא במכירות ופרסים יוקרתיים

קבוצת ה-IT והאינטגרציה המובילה מלם תים היא השותף הגדול ביותר בישראל של דל טכנולוגיות (Dell Technologies). השתיים מקיימות “זוגיות עסקית” רבת שנים, עם הישגים יוצאי דופן. השנה החולפת רק הגבירה את השותפות, מה שבא לידי ביטוי הן בגידול בהיקף המכירות שלהן לנתוני שיא והן בזכייה בשני פרסים יוקרתיים: מלם תים הייתה החברה היחידה בישראל מבין 33 החברות שזכו בפרס Channel Services Delivery Excellence 2022 Award, והפרס היוקרתי Partner Of the Year 2021 הוענק לה על ידי דל – בגין מצוינות, הגעה להישגים משמעותיים ושבירת שיאים.

“אנחנו שמחים לספק ללקוחותינו את השירות והפתרונות הטובים ביותר, המשולבים בפרויקטים מבוססי טכנולוגיית דל”, אמר חררדו רודניק, ארכיטקט ראשי במלם תים. הוא הסביר כי “היכולות של מלם תים ושל דל הן שילוב מנצח, כשאחת החוזקות המאפיינות את שתי החברות היא ביצוע פרוייקטים End to end – ממחשוב הקצה (Edge Computing), דרך הדטה סנטרים ועד לפתרונות מרובי עננים (מולטי קלאוד)”.

רודניק הוסיף ש-“כחברה שמובילה פרויקטים משמעותיים בתעשייה, כאלה המתבצעים החל מבחברות SME ועד לארגוני אנטרפרייז, אנחנו יודעים להתאים את הפתרון הנכון לתקציב הלקוח, על פי צרכיו. לשמחתנו, אנחנו חווים גידול מתמשך ומשמעותי בפעילות שלנו עם דל בכל קווי המוצרים של החברה. בין הקווים העיקריים ניתן לציין את פתרונות vxrail, המבוססים על HCI ומותאם באופן אופטימלי לסביבות VMware; פתרונות PowerScale – מערכות אחסון לקבצים ואובייקטים, פשוטות להתקנה, לניהול והרחבה לכל גודל בתפיסת Scale-Out; ופתרונות PowerStore ו-PowerMax, לאחסון נתונים של אפליקציות קריטיות”.

“הגידול הנ”ל הוא עובדה יוצאת דופן בקנה מידה עולמי ואנחנו גאים על כך, כמו גם דל העולמית, שמציינת במיוחד את ההישג יוצא הדופן גם מבחינתה”, אמר.

מובילים בתחום המוניציפלי

“בעיריות השונות מבינים כבר מזמן את העוצמה של הטרנספורמציה הדיגיטלית, וששירותי הדיגיטל לתושבים חייבים לעלות מדרגה ולהיות נגישים לכל. באחרונה סיימנו, בשיתוף דל, פרויקט באחת הערים הגדולות והמתקדמות בישראל, ברמת ארגון אנטרפרייז, שמפעילה שירותים דיגיטליים ללא הפסקה. במסגרתו הקימה החברה אתר נוסף לעירייה, בתצורת Active-active stretch cluster, כך שכל שירות עירוני יכול לעבוד מאחד משני האתרים, על פי הצורך, לטובת המשכיות עסקית. הפרויקט כלל איחסון לבסיסי הנתונים, שרתי וירטואליזציה מבוססי Vxrail ושירותי קבצים מבוססי PowerScale”, הוסיף.

מובילים בתחום ההמשכיות העסקית

“כחברה המטמיעה ומפעילה מערכות תומכות דיגיטל, ביצענו לא מעט פרויקטים עם פתרונות של המשכיות עסקית בכל המגזרים במשק”, אמר. “במיוחד בעידן הקורונה, כולם כבר מבינים שאין מנוס ושיש צורך אמיתי ומיידי בבניית פתרונות להמשכיות עסקית. באוריאן (Orian), לדוגמה, ביצענו פרויקט בתחום הלוגיסטיקה, שם המערכות צריכות לתת מענה מסביב לשעון. בתחום האקדמיה – מכללות ואוניברסיטאות מטמיעות בתקופה האחרונה פתרונות להמשכיות עסקית בתוך הקמפוסים, תוך בנייה של שני מרכזי מחשוב בתצורת אקטיב-אקטיב. גם שירותי הבריאות המובילים בארץ מוסיפים פתרונות אחסון בתצורה זו בבתי החולים השונים, על מנת לתת מענה להמשכיות עסקית”.

“לסיכום”, ציין רודניק, “יש דרישה מצד לקוחותינו לפתרונות עדכניים, בעלי יכולות מתקדמות ועם יישום פשוט ונוח. אנחנו, במלם תים, מבינים את דרישות הלקוחות, ויחד עם המוצרים האיכותיים של דל, מיישמת בהצלחה את הפתרונות המתקדמים לפי ה-Best Practices, בכפוף לסטנדרטים הגבוהים של מחלקת השירותים המקצועיים שלנו. נמשיך לעשות זאת, תוך התאמה לתנאים ולצרכים המשתנים”.

 

פורסם ע”י “אנשים ומחשבים” ב-24/07/2022

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם