נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

הטוטו העלה לאוויר מערכת משודרגת לניהול תהליכי השירות מבית מלם מערכות

עופר בן דוד, מנהל חטיבת הפרויקטים של מלם מערכות.
צילום: רז רובוסקי

מלם מערכות, מקבוצת מלם תים, העלתה לאוויר בימים אלה מערכת משודרגת לניהול תהליכי השירות והשיווק במועצה להסדר ההימורים בספורט (הטוטו). המערכת החדשה תחליף מערכת CRM  בגרסה ישנה שכבר לא נתמכת על-ידי היצרן. המערכת, הפועלת בטכנולוגיית Microsoft Dynamics CRM המשודרגת (גרסת 2016), צפויה לשרת את עובדי הטוטו.

מלם מערכות זכתה במכרז שקיים הטוטו לשדרוג מערכת ניהול קשרי הלקוחות שלו. פרויקט שדרוג מערכת ה-CRM נועד לספק פתרון איכותי לניהול תהליכי השירות והשיווק בטוטו, לאפשר בקרה וביקורת על תהליכי הטיפול בפניות הלקוחות, לייעל את מנגנון הבקרה והתקשורת עם גורמים חיצוניים.

במסגרת הפרויקט השתפר ממשק המשתמש והתאפשרה תמיכה בדפדפנים ותקני אינטרנט מתקדמים, הקוד הקיים נעשה יותר פשוט והורחב השימוש בכלי המערכת המובנים.

בצד השרת עושה הפרויקט שימוש בטכנולוגיית מוצר של Microsoft על פלטפורמת .Net ובצד הלקוח נעשה שימוש בעבודה עם מספר רב של מערכות טכנולוגיות (מערכת תפעולית, מערכת טלפוניה מתקדמת, BI ומערכת CRM) עם ממשקים בין כל המערכת.

 

עופר בן דוד מנהל חטיבת פרויקטים במלם מערכות: “המערכת המשודרגת תייעל ותשפר באופן משמעותי את רמת השירות לבעלי תחנות הטוטו וללקוחות הקצה ויחד עם הפרויקטים שכבר עלו לאויר ממצבת את מלם מערכות כמיישמת מובילה של Microsoft Dynamics CRM”.

אלי בן סימון סמנכ”ל טכנולוגיות מידע בטוטו:

הטוטו שם דגש מיוחד על השירות ללקוחות ומקסום חווית המשתמש. הפרויקט תוכנן היטב וניצל את תכונות פלטפורמת ה CRM של מיקרוסופט (כנראה ההשקה הראשונה בישראל), בוצעה אינטגרציה למערכות CTI ומערכות חיצוניות רבות , בוצעה הסבה מורכבת מהמערכת הקיימת.

לקוחות המערכת שותפו בכל שלבי התכנון והיישום והוכשרו לקליטת המערכת.

הפרויקט נוהל למופת עמד בלוחות הזמנים , בתקציב , עלה לאוויר  ללא תקלות.

פורסם ב-26 לספטמבר 2016 ע”י אנשים ומחשבים

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם