נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

חשוב לכל ארגון להבין את מרחב הפגיעות שלו למול החוסן הארגוני הנדרש

ספר לנו בכמה מילים על מלם תים?
מלם תים היא קבוצת פתרונות ושירותי IT מהמובילות והגדולות בישראל. הקבוצה ממוקדת בעשייה בשוק הישראלי ומבוססת על יותר מ-3,000 מומחי IT בתחומים שונים.

הקבוצה מיישמת פתרונות מתקדמים בתחום טכנולוגיות המידע – החל מציוד הקצה, דרך תשתיות תקשוב ומחשוב, פיתוח יישומים וכלה בתשתיות ושירותי ענן מגוונים.

למלם תים יש חטיבת סייבר מקצועית שכוללת כ-70 מומחים בתחום בתפקידי הנדסה, אנליסטים, יישום והטמעה של פתרונות ושירותי הגנת סייבר לארגונים גדולים בעולמות האזרחי והביטחוני. חטיבת הסייבר משלבת מחקר ושירותי מומחה מתקדמים, לרבות התאמה ושילוב מערכתי של פתרונות מתקדמים”.

מהי עצתך לארגון גדול בבואו להתמודד עם אתגרי אבטחת מידע?
“חשוב לכל ארגון להפנים ולהבין את מרחב הפגיעות שלו למול החוסן הארגוני הנדרש.

ההסלמה ברמת האיומים שאותם אנחנו חווים בשנים האחרונות מחייבת כל ארגון לעדכן את קו ההגנה שלו ואת מדיניותו בהלימה, ולשלב לצד מערכות הגנה ‘מסורתיות’ קו הגנה מתקדם המשלב הגנה אנליטית על תשתיות התקשוב וציוד הקצה, וכן לתת מענה לאיומים משתנים שנובעים ממגמות רוחב כדוגמת ניידות משתמשים ויישומים, מעבר לדיגיטל ומיגרציה לתשתיות ושירותי ענן”.

מדוע בחרתם להפוך לשותף של FireEye?
FireEye היא חלוצה טכנולוגית בתחום ההגנה האנליטית ומהווה שותף אסטרטגי עבורנו. פתרונותיה הם מכלול משלים לפורטפוליו הפתרונות שלנו בתחום הסייבר.

ההתמקדות של FireEye בטכנולוגיות הגנה מתקדמות, לצד מתן מענה לכל מחזור המידע בארגון מתחנת הקצה, לרשת ועד לענן, וכל זאת תוך התבססות על טכנולוגיות הגנת סייבר מתקדמות ויכולות מודיעין מתקדמות, מהווים ערך מוסף עבורנו בבואנו לתת מענה לארגונים בעלי תשתיות קריטיות במובן העסקי ואף הלאומי.

בתחום המודיעין בסייבר אנחנו מזהים את היכולת המתקדמות של FireEye והיכולת לרתום שירותים אלה להגנה על תשתיות של לקוחותינו במגזרים הביטחוני והפרטי”.

מהו הערך המוסף של FireEye?
“הערך המוסף שלה הוא ביכולות מחקר ומודיעין מהמובילות בשוק (תוצר של רכישות אסטרטגיות של Mandiant ו-iSight) לצד ההתמקדות שלה בטכנולוגיות הגנה חדשות, במגוון הפתרונות הרחב ובאינטגרציה בין המכלולים”.

 

פורסם ע”י “אנשים ומחשבים” ב-27 במאי 2018.

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם