נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
קריירה

כאשר נותנים מקבלים בחזרה

 

 

עמיר חולודנקו, מנהל שירותי מומחה באגף TMS, ספג את חדוות הנתינה בבית הוריו בארגנטינה, כאשר  אביו דניאל ז”ל, היה פעיל מאוד בקהילה היהודית. המשפחה עלתה לארץ בעקבות עמיר, שהיה חניך מושבע בתנועת מכבי הצעיר.

בשנים האחרונות פצח עמיר ב-“רומן בהמשכים” עם עולם העמותות וההתנדבויות ומאז הוא לא נח לרגע. לפני כארבע שנים, לאחר שנחשף לסבל שהוא מנת חלקם של חולי דיאליזה, החליט לתרום כליה. מדובר בתרומה אלטרואיסטית, זאת אומרת לאדם זר, כאשר אין קשר או היכרות מוקדמת בין התורם לנתרם, והחיבור בניהם, לצורך התרומה, נעשה באמצעות מרכז ההשתלות.

טוויסט בעלילה

רגע לפני שנכנס לניתוח ולאחר חצי שנה של בדיקות רפואיות שנועדו לוודא שעמיר כשיר לתרומה, התגלה סרטן בכליה שלו. “זהו סוג סרטן שאין לו גילוי מוקדם ופעמים רבות שכבר מגלים אותו זה מאוחר מדי”, מדגיש עמיר, “כנראה ששליחי מצווה באמת אינם ניזוקים, מה גם שלמעט ניתוח להסרת הכליה הנגועה, לא נזקקתי לטיפולים משלימים, כך שאפשר לומר שיצאתי ממש בזול”.

אז אחרי שחייו ניצלו בזכות הרצון לתרומה, עמיר לא נח לרגע ומאז הוא מתנדב ללא הפסקה: הוא מלווה משפחות לעצמאות כלכלית ומנחה סדנאות לכלכלת משפחה במסגרת עמותת פעמונים, הוא רץ עם עיוורים במסגרת עמותת “קשר עין” ומדי פעם יחד עם קבוצת מתנדבים משפץ בתי קשישים, ניצולי שואה ומשפחות מעוטות יכולת באמצעות עמותת “מעצבים בקהילה” ששייכת לעיריית רמת גן.

שרשרת ההתנדבות במשפחת חולודנקו אינה עוצרת ואפשר כבר לראות את ביטויה בדור הבא: ליאן (15) בתו הבכורה של עמיר, מדריכה ב”כנפיים של קרמבו” (תנועת נוער לילדים עם צרכים מיוחדים) ובצופים ונראה שגם עדי (13) ויונתן (9) ילכו בעקבותיה.

אלינו הגיע עמיר לאחר כ- 20 שנים ביבמ, שם שימש בתפקידו האחרון כמנהל תשתיות של לקוחות אנטרפרייז. מעבר לרצונו להמשיך לתת ללא תמורה, במישור המקצועי האתגר בראייה של עמיר הנו: “להישאר עדכניים מבחינה טכנולוגית ולהיות בחוד החנית מבחינת השירות ללקוחות”.

שירותי מומחה -הידעת

 • תחום שירותי מומחה כולל צוות של 30 מומחים שרובם נהנים מסיווג בטחוני גבוה, כיאה לפרופיל הלקוחות שרובם נמנים על התעשיות הביטחוניות
 • הסיווג הגבוה של המומחים, הנו אחד היתרונות שלנו בהשוואה למתחרים
 • מרבית הצוות כולל גברים, אבל ישמחו לקלוט “תותחיות” נוספות, וכולם מצוידים בהסמכות הגבוהות ביותר
 • השירותים נחלקים לשלושה:
  • פרויקטים בתחום התשתיות במודל של Turn Key
  • מענה לצרכי לקוחות במודל של Time and materials
  • חוזי שירות – לתקלות וכולל מרכיב של SLA
 • מיישמים מגוון מתודולוגיות מובילות בעולמות השירות וניהול פרויקטים