נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

כשטכנולוגיה, אנשים וסביבה מתחברים…

[addtoany]

חדרי הישיבות הם הלב הפועם של הארגון. שם הכל מתרחש. זהו המקום להתנעת תהליכים, לגיבוש תוכניות, לקבלת החלטות ולניהול השוטף של החברה. המושג “חדר ישיבות חכם” השתנה עם השנים ועם הטרנספורמציה הדיגיטלית שארגונים עוברים כיום ונוספו לו מערכות מתקדמות, המשקפות את החידושים הטכנולוגיים האחרונים בתחום.

סיסקו ענקית התקשורת הבינלאומית, מובילת שוק ה- Collaboration בארץ ובעולם, בנתח השוק ובחדשנות וחברת תים מקבוצת מלם תים, חברת ה- IT הגדולה בישראל, בעלת הסמכת CCIE Collaboration של סיסקו הגבוהה ביותר בארץ, אשר ביצעה פרוייקטים רבים, גדולים ומורכבים בתחום חברו יחדיו ומציעות פתרונות מובילים לחדרי ישיבות חכמים, המותאמים לצרכי הלקוחות ומהווים את הדור הבא בתחום.

מהן הדרישות כיום מחדר ישיבות חכם?

אבירם מדמוני, מנהל תחום Collaboration בחברת תים: “האלמנט החשוב ביותר בחדר הישיבות הוא האפשרות לשתף בישיבה אנשים הנמצאים באותו רגע בכל מקום בארץ או בעולם, באופן הפשוט והקל ביותר, אשר יאפשר את ניהול הישיבה, באווירה נינוחה, ללא הפרעות, באופן ברור ויעיל, עבור משתתפים מרובים בתוך החדר ומחוצה לו, גם אם הם נמצאים בזמן הישיבה בנסיעה. המגמה כיום היא לכיוון “עבודה קבוצתית” והמעבר לתשתיות תקשורת מתקדמות, אחודות וניידות מאפשרת זאת”.

מה היתרונות של חדר ישיבות חכם?

מסביר מדמוני: “יכולת קבלת ההחלטות בישיבות משתפרת אם כל האנשים הרלוונטיים לפגישה משתתפים בה פיזית או בדרך של שיחת ועידה (בקול או בווידיאו), ללא תלות במקומם הפיסי ובכל רגע נתון, עם יכולת להיות מעורבים בבניית מסמכים ומצגות משותפים בזמן אמת. בנוסף לכך, אסור לשכוח את החיסכון בעמידה בפקקים הארוכים, בדלק, בצורך בנסיעות לחו”ל וכמובן – בזמן עבודה יקר!”

החברות תים וסיסקו מספקות את המענה המתקדם ביותר, המהווה את הדור הבא של חדרי הישיבות החכמים, באמצעות מוצרים המותאמים לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים:

Cisco Spark Board

פלטפורמת הענן SPARK, אשר נחשפה לאחרונה על ידי סיסקו, מאפשרת לצוותי עבודה ליצור חדרים ווירטואליים, בהם ניתן לשלב וידאו, צ’ט, קבצים ותמונות. חדרי ה- Spark מאפשרים לבצע שיחת ועידת ווידאו ולשתף תוכן בזמן השיחה וכן לרשום מערכות ועידת ווידאו ישירות מול הענן. פתרון ה- Spark מכיל API עשיר, המאפשר לחברות לפתח פתרונות ואפליקציות מעל גבי הפלטפורמה וכן לשלב Bots בתוך החדרים.

Cisco Spark Board הוא מוצר חדש -הכולל מסך מגע “55 מבוסס ענן, המיועד לתליה בחדר הישיבות, לשיתוף פעולה בצוות, המבוסס על אפליקציה ייחודית לשיתוף תכנים ומאפשר חיבור צוותים וירטואלי גם מחוץ לחדר הפיזי, מכל התקן, בכל מקום ובכל זמן. מדובר בלוח חכם, עליו ניתן גם לצייר ביד חופשית. היתרון הגדול של ה- Spark הוא בעובדה שהוא לא מצריך שינוי מבני כלשהו, מאחר וכל המרכיבים נמצאים בתוכו: רמקולים חכמים, מיקרופונים, מקרן, טלפון, מצלמת HD ועוד. ה- Spark מתממשק לענן הגלובאלי המאובטח של סיסקו, אשר מספק את כל הפלטפורמה.

Cisco TelePresence MX200 G2

מערכת וידאו קונפרנס משולבת “42 המתאימה לשימוש של 2-4 אנשים, מאפשרת ועידה של 4 משתתפים וכוללת תצוגה כפולה.

Cisco TelePresence MX800 D (70″) ו- Cisco TelePresence MX700 D (55″)

שתי מערכות וידאו קונפרנס החזקות והעוצמתיות ביותר מבית סיסקו, בעלות איכות וידאו ושמע אולטימטיביות. המערכות משלבות פונקציונליות יחד עם עיצוב מרהיב ונותנות פתרון ALL-in-One עבור חדרי ישיבות בינוניים עד גדולים. מערכות אלו יהפכו את חדר הישיבות לחדר Video Collaboration עבור חיבור צוותים מרחבי העולם או לפגישות מקומיות.

המערכת מתאימה לשיתוף תכנים בין ארגוניים וניתן לבחור בין מסך בודד או כפול המאפשר שיחת וידאו ותצוגת מסמכים בו זמנית – לחוויית צפייה נוחה ויעילה. בנוסף לכך, היא כוללת מערכת ניהול חכמה הפועלת באמצעות מסך מגע וניתנת לתליה מאובטחת על הקיר. בהתקנה קלה ובתפעול פשוט.

הטרנספורמציה הדיגיטלית מתקדמת בקצב מהיר ואנו בהחלט מבחינים כי היכולת של ארגונים לאמץ במהירות את הטכנולוגיה החדשה ביותר עשוי להשפיע באופן דרמטי על הפרודוקטיביות של הארגון. הפלטפורמה החדשה של סיסקו מאפשרת לחברות וארגונים להיות בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור במשרדים חכמים ולייעל את עבודתם באופן אשר ללא ספק ישפיע גם על רווחיותם.

 

למה דווקא בענן?

“לשימוש בענן מגוון יכולות, כגון: יכולת הקלטת הוועידות, גיבוי המסמכים והקבצים, שילוב משתמשי סמארטפונים על גבי תשתית הסלולר, עבודה קלה יותר על מסמכים משותפים ועוד”, מסביר אבירם מדמוני ומוסיף: “בנוסף לכל אלו, השימוש בענן מוזיל באופן משמעותי את עלות השירותים עבור החברה, בגישת ה- SaaS (Sostware as a Service)”.

בעזרת הפתרונות של סיסקו ניתן להפוך כל משרד וכל חדר ישיבות ל”משרד חכם”. החברה מציעה לערוך סקר ואפיון חדר חכם בארגון ללא עלות.

פורסם ב-9 למאי 2017 ע”י כלכליסט.

 

 

[addtoany]
חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם