נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם מערכות הקימה מערכת בלדרות יצוא בחברת DHL אקספרס ישראל

מלם מערכות תוכנה, מקבוצת מלם תים, השלימה בימים אלה הקמת מערכת תפעולית עבור בלדרות יצוא בחברת הדואר והלוגיסטיקה DHL  אקספרס ישראל.

הפרויקט, שהיקפו מוערך בכמאות אלפי שקלים, נועד להתאים את המערכת הקיימת בחברת DHL אקספרס ישראל לקצב הצמיחה של החברה בשנים האחרונות.

המערכת מתממשקת עם מספר מערכות של DHL ומאפשרת עבודה על תהליך היצוא המלא דרך תוכנת FoCuS.

המערכת עלתה בהמשך לעליה מוצלחת לאוויר של מערכת תפעולית עבור בלדרות יבוא, מוקדם יותר השנה, אשר גם היא הוקמה על ידי מלם מערכות תוכנה.

המערכת מבוססת על מספר טכנולוגיות  Net, Magic ,C++, WCF, Oracle.

יורם לבקוביץ, מנהל חטיבת הטכנולוגיות במלם מערכות, אמר: “המערכת התפעולית  שהקמנו עבור DHL באה לאחר הקמה מוצלחת של המערכת התפעולית עבור בלדרות יבוא, מוקדם יותר השנה. המערכת משרתת 200 מעובדי החברה.”

אלכס נימצוב מנהל הפיתוח של מערכת פוקוס במלם מערכות, הוסיף: “בשלב הבא המערכת תעבור הסבה והתאמות לסביבת ענן.”

שלמה מרקוזה , סמנכ”ל מערכות המידע של  DHL אקספרס בישראל מוסר כי “שיפור השרות ללקוח בא לידי ביטוי ע”י עבודה מקדימה על מסמכי היצוא שהלקוח העביר אלקטרונית למערכות DHL. הסינרגיה בין המערכת הנ”ל למערכות  DHL העולמיות מאפשר שקיפות תפעולית של כל משלוח מרגע שנוצר ע”י המשלח, ראשית עבור הצוות התפעולי בארץ ומיד גם עבור הצוות התפעולי במדינת היעד. מעבר להתייעלות התפעולית ב DHL, ללקוחות מובטח הגברת מהירות הטיפול, איכות משופרת בהעברת הנתונים והידוק הפרטיות על תוכן המשלוחים. מעבר לכך המערכת תורמת לשמירה על הסביבה ע”י הימנעות מהדפסת ניירת לא הכרחית.”

DHL
חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם