נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם מערכות, שירת הים והזכייה בפרס פרויקט השנה

[addtoany]

מלם מערכות מקבוצת מלם תים זכתה בפרס פרויקט השנה של העמותה לניהול פרויקטים בישראל (PMI) עבור פרויקט שירת הים, שבמסגרתו הוקמה מערכת מידע לניהול שירותי הדת היהודיים למשרד לשירותי דת.

הכנס של העמותה, ה-20 במספר שלה, נערך בהפקת אנשים ומחשבים, והשתתפו בו יותר מ-1,100 מנהלי פרויקטים, מהנדסים, כלכלנים ומנהלים בכירים ממערכת הביטחון ומכל ענפי המשק בישראל, בהם ההיי-טק, התשתיות והפיננסים.

שירת הים הוא פרויקט פיתוח בעולם הדוט.נט, עם שילוב טכנולוגיות הענן של מיקרוסופט (Microsoft) בסביבת 365. הפרויקט כלל יצירת תשתית ניהול אחידה של שירותי הדת בישראל, שיפור יכולות הביצוע של תהליכי העבודה, הנגשה השירותים לאזרח, לרבות רב ערוציות וגישה פרו-אקטיבית, וכן שיפור יכולות הניהול והבקרה העצמית.

הפרס הוענק לשמואל סוננבליק, מנהל תחום פרויקטים ציבוריים במלם מערכות, מידיהם של ד”ר טל אספיר, נשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל, ומשה יונה, יו”ר ועדת הפרס. הקריטריונים לקבלת הפרס היו עבודה לפי מתודולוגיה סדורה של ה-PMBOK ותרומה לקהילה.

עופר בן דוד, מנהל חטיבת הפרויקטים במלם מערכות, ציין כי “עד לא מזמן, לא היתה קיימת במשרד לשירותי דת מערכת מרכזית שמעניקה שירותים בסטנדרט אחיד למועצות הדתיות ולגופי הקבורה, אלא היה שימוש במערכות מידע עצמאיות שלא דיברו ביניהן וללא חיבור למערכות המידע הממשלתיות האחרות. המערכת החדשה נוגעת לכל שירותי הדת במדינת ישראל”.

ליאור אשכנזי, מנהל אגף מערכות מידע וסייבר במשרד לשירותי דת, ציין כי “המערכת מאפשרת למשרד לשפר את השירות לציבור הרחב ולספק שירותים דיגיטליים במגוון ערוצים כגון רישום נישואים דרך האינטרנט, ביטול הצורך בפרסום רישומם בעיתונות, משרד ללא נייר במועצות הדתיות, פורטל בתי עסק כשרים ותעודת כשרות דיגיטלית בזמן אמת באמצעות סריקת ברקוד על גביה. הצלחת הפרוייקט נובעת מהפעילות המקצועית של כל המעורבים והחיבור של העושים במלאכה במלם מערכות ובמשרד”.

פורסם ע”י אנשים ומחשבים ב-18 ביולי 2017.

[addtoany]
חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם