נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם מערכות תיישם ותטמיע מערכת SAP ללאומית שירות בריאות

עופר בן דוד, מנהל חטיבת הפרויקטים של מלם מערכות.
צילום: רז רובוסקי

 

לאומית שירותי בריאות החליטה בשנה האחרונה לבצע קפיצת מדרגה ביכולת לתכנן ולנהל את המערך הכלכלי והלוגיסטי שלה, דרך יישום של מערכת SAP, שהפך לתקן דה-פקטו של מערכות ה-ERP במגזר הציבורי בכלל, ובשוק הבריאות בפרט. בנוסף, הוחלט בלאומית שאגף מערכות מידע ימשיך להתרכז בעיקר בפיתוח מערכות המשפרות את השירות הרפואי והשירות המנהלי של הקופה. לפיכך, בחרה לאומית לצאת למכרז פומבי, על מנת ליהנות מהיתרון של מיקור חוץ ולבחור ספק איכותי שיקים את הפרויקט ויתפעל ויתחזק את מערך ה- SAP של לאומית בשנים הקרובות. בתום תהליך מכרזי כלכלי ואיכותי ממוקד מאוד, נבחרה חברת מלם מערכות להיות השותף האסטרטגי של לאומית בפרויקט חשוב זה.

מלם מערכות תוכנה, מקבוצת מלם תים, זכתה במכרז של לאומית שירותי בריאות להקמת מערכת לניהול משאבי הארגון, בהשקעה של כ-20 מיליון שקלים. במסגרת ההתקשרות, תקים חטיבת היישומים של מלם מערכות תוכנה מערכת לניהול משאבי הארגון S/4 HANA מבית SAP – מערכת חדשנית ומתקדמת, אשר תשמש את אלפי עובדי לאומית שירותי בריאות, הפרוסים בכ-250 מרכזים רפואיים ברחבי הארץ. ההתקשרות כוללת אירוח תשתיות  (DATA CENTER) ותחזוקה במודל של מיקור חוץ לחמש שנים. המערכת החדשה תחליף את המערכת הקיימת של חברת “מוניטין” והיא תומכת בכל הדרישות העסקיות והרגולטוריות של לאומית.

הקמת המערכת עתידה להתחיל בחודש ספטמבר 2016.

 

מוריס קסנר, סמנכ”ל מערכות מידע בלאומית שירות בריאות, אמר: “אנו שמחים על הבחירה במלם מערכות תוכנה ובטוחים שהחברה תדע ליישם ולהטמיע את המערכת בצורה הטובה ביותר”.

עינת זרמי, מנהלת חטיבת יישומים במלם מערכות, אמרה: ” מלם מערכות תכנה הינה שותף מוביל של  SAP עם רקורד של עשרות פרויקטים מוצלחים בקרב ארגונים מובילים במשק ויכולת לתת פתרון מלא של אירוח תשתיות ותחזוקה במודל של מיקור חוץ . למלם ניסיון ייחודי בהטמעת מערכתSAP S/4 HANA   , המאפשרת עושר פונקציונלי, שימוש בממשק משתמש חדשני ומביאה יכולות אנליטיות מתקדמות.

אלה פרגר, מנהלת לקוחות מגזר בריאות וכימיה ב- SAP  ישראל, אמרה: “אנו שמחים וגאים לקחת חלק בפרויקט החדשני של לאומית שירותי בריאות, אשר בחרו לעבור לדור הבא של מערכות ה- ERP,  SAP S/4 HANA, פתרון ה ERP המתקדם בעולם, ובכך מצטרפים למגמה כלל עולמית של ענף הבריאות וארגונים רבים נוספים ברחבי העולם. פתרון S/4 HANA SAP מבוסס על הפלטפורמה החדשניתSAP HANA  ומאפשר לפשט את התהליכים העסקיים בארגון. אנו מאמינים כי הבחירה במודל מיקור-חוץ מלא היא בחירה ייחודית ויוצאת דופן שתאפשר ללאומית מיקוד בפעילות הליבה העסקית שלה. מבחינת SAP, מדובר בפרויקט אסטרטגי וחשוב אשר ילווה באופן שוטף  לכל אורך הדרך”.

פורסם ב-21 לאוגוסט 2016 ע”י Funder

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם