נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם מערכות תספק מערך כרטוס וניהול צי אוטובוסים לדן תחבורה

מלם מערכות מקבוצת מלםתים הודיעה היום (ג’) על זכייתה בפרויקט לאספקת מערכת ניהול צי האוטובוסים וכירטוס למערך של חברת דן. עלות הפרויקט הינה כ-90 מיליון שקל. ניהול מערך הכרטוס החכם באוטובוסים יכלול מכשירי כירטוס עבור הנהג, מערכות שירות עצמי לנוסע הכוללות: מכשיר תיקוף בדלת האחורית, עמדת טעינת כרטיסי רב קו ורכישת כרטיס בודד חד פעמי בשירות עצמי שיותקנו באוטובוס וכן מערכת לפקחים של דן.

בנוסף, יותקן בכל אוטובוס צג שיספק פירוט של מסלול הקו לנהג ותחובר למערכות מידע לנוסעים בזמן אמת, כמו מערכות כריזה, מערכת שילוט פנימי ושילוט חיצוני המוצב בתחנת האוטובוס. הפתרון הטכנולוגי מתבסס על שילוב מוצרים של NEC, ו-AMCO הבינלאומיות, ISR הישראלית וחברת כייבל-נט הישראלית הפועלת בתחום תשתיות התקשורת.

השילוב בין הכלים השונים יאפשר אפיון, תכנון, פיתוח, רכישה, התאמה, רישוי, והתממשקות למערכות חיצוניות ופנימיות תוך ניהול, אינטגרציה, ביצוע בדיקות, הדרכה, תיעוד, תמיכה ותחזוקה לתקופה של 12 שנים. חברת דן החליטה לבצע פרויקט זה כדי לשפר את השירות לנוסע ולספק יכולות תפעוליות מתקדמות תוך עמידה בדרישות הרגולטוריות. המערכות יאפשרו דיווח בזמן אמת למערכות פנימיות של דן ולמערכות הרגולטור.

מדן נמסר שמדובר בפרויקט אינטגרציה מורכב הכולל התקנות בצי פעיל של כ-1,250 אוטובוסים. את הפרויקט תוביל חטיבת מלם תים תחבורה.

 

פורסם ע”י כלכליסט ב-10.07.18.

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם