נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם שכר מקבוצת מלם תים זכתה במכרז בעיריית חולון

אורי צלאח, מנכ”ל מלם שכר: “שילוב המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שמלם שכר מציעה לעיריית חולון, בהם מערכת ה- BI, יחד עם מערך התמיכה האנושי במהלך ההקמה והתחזוקה השוטפת, יאפשרו ניהול ,תפעול ,  תחקור וקבלת החלטות מהירה ואפקטיבית”

מלם שכר מקבוצת מלם תים זכתה במכרז להקמה ותחזוקה של מערכת לניהול שכר, נוכחות ומשאבי אנוש עבור עיריית חולון. עלות הפרויקט נאמדת במיליוני שקלים.

המערכת האינטגרטיבית מבית מלם שכר לניהול שכר, נוכחות ומשאבי אנוש תשמש את עיריית חולון, המונה 3,000 עובדים וגמלאים. המערכת על כל מרכיביה תשרת את מחלקות משאבי אנוש , הנוכחות והשכר וכמובן את עובדי העיריה וגימלאיה.

המערכת כוללת מספר חידושים ביחס למערכת הקודמת, ובראשם האפשרות לתהליך גיוס ממוכן ואינטרנטי וכלי BI חכמים.

שילוב המודולים (המערכות) השונים שיסופקו ללקוח יאפשרו פתרון מקצה לקצה החל מגיוס העובד, ניהול מחזור חיי העובד בארגון ועד לפרישתו. הכלים הטכנולוגיים המתקדמים מבית מלם שכר כוללים בין היתר מודול  התראות ומשימות, מחולל מכתבים, פורטל לעובדי העיריה שכולל תחקור נתונים כספיים ואישיים , תלוש , 101, 106 , מערכת פרישה  וכלי BI לניתוח ותחקור הנתונים.

באמצעות כלי ה BI, המנהלים יוכלו לתחקר את כלל הנתונים בארגון (נתוני כ”א, שכר, נוכחות וכו’) ולקבל החלטות כגון: עלות יישום הסכם בארגון , תחזית עלויות ישירות או עקיפות של סקטור בארגון , או עלות הקמת יחידה חדשה .  תכונות אלו הופכות את ניתוח הנתונים והמידע לכלי יעיל לצורכי בקרה , איתור חריגים בנתונים המשולבים של המשאב האנושי בארגון .

בני אברהם, סמנכ”ל משאבי אנוש, עיריית חולון, אמר: “שמחים מאוד לעבוד עם מלם שכר ומקווים לדרך חדשה וטובה”.

אורי צלאח, מנכ”ל מלם שכר מקבוצת מלם תים, אמר: “שילוב המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שמלם שכר מציעה לעיריית חולון, בהם מערכת , פורטל לעובדי העיריה , מערכת הפרישה וה- BI, יחד עם מערך התמיכה האנושי במהלך ההקמה והתחזוקה השוטפת, יאפשרו ניהול ,תפעול ,  תחקור וקבלת החלטות מהירה ואפקטיבית. הפתרונות יקצרו תהליכים בארגון , ינגישו את המידע לכל משתמש בארגון וישלבו בקרה אפקטיבית על התהליכים והחישובים בעולם של ניהול המשאב האנושי.

 

פורסם ע”י ITPortal ב-8 ביולי 2018

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם