נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים הטמיעה תשתיות שרתי אחסון ו-וירטואליזציה באוריין במעל מיליון שקלים

מלם תים סיימה באחרונה פרויקט לשדרוג תשתיות שרתי האחסון וה-וירטואליזציה באוריין, מחברות הלוגיסטיקה הגדולות והוותיקות בישראל. עלות הפרויקט נאמדת ביותר ממיליון שקלים.

הפרויקט כלל מעבר מסביבה משולבת של v-SAN ו-Dell EMC Traditional למערכת VxRail Hyperconverged Infrastructure, הקמת תשתית חדשה לאתר הייצור, חיזוק סביבת ההתאוששות מאסון והעברת הדטה סנטר של החברה. הפתרון שהוטמע הוא מערכת אחסון All Flash, בעלת דיסקים מהירים, שנותנת מענה לכלל החברה, לרבות בסיס הנתונים שלה, מערכות הליבה, 13 סניפיה, המרכזים הלוגיסטיים והמטה שלה במודיעין, שאליו היא עברה באחרונה. כמו כן, הוסף שרת גיבוי של Veeam, על בסיס שרתי דל.

המערכת תשמש את מערכי הלוגיסטיקה וההפצה של אוריין, לרבות משתמשי המרלוגים והמנהלה – כ-800 במספר. סביבת המחשוב כוללת כ-1,000 מחשבים ומסופונים.

“פרויקט דגל בתחום המרלוגים”

ערן שוורץ, מנהל הטכנולוגיות של אוריין, אמר כי “הגדרנו כמה מטרות, שהפרויקט ענה עליהן אחת לאחת: הטמעת טכנולוגיה מוכרת, פשטות, פרפורמנס, אפשרות גדילה ושרידות”.

“אחד היתרונות הבולטים במערכת החדשה הוא בקלות ופשטות התפעול, המלווה בתמיכה של דל העולמית”, ציין שוורץ. “הכול מנוהל כמקשה אחת, עם מערכת אחידה, במקום אחד. יש לנו ארבע מערכות ליבה גדולות של המכס, הלוגיסטיקה וההפצה, וחשוב לנו שהמשתמש יקבל את המידע הדרוש לו אונליין באופן פשוט”.

“מאחר שהידע בתפעול מערכת עם הממשקים של דל ו-VMware קיים בארגון, קל לנו לנהל אותה, ללא צורך בעקומת לימוד גבוהה. זו אחת הסיבות המשמעותיות עבורנו בבחירת הפתרון”, הוסיף. “כמו כן”, ציין, “כחברת ריטייל המבצעת משלוחים, חשובים לנו זמינות המערכות וזמן התגובה שלהן, שמהירות פי ארבעה לעומת הפתרון הקודם שהיה אצלנו. מערכות המיון צריכות לעבוד 24/7 בסריקת ברקודים במהירות גבוהה, בסיס הנתונים צריך לקבל ולהוציא מידע באפס זמן, וזהו יתרון משמעותי של המערכת. התשתיות מאפשרות את הגדילה העתידית שלנו, גם בהתראה קצרה, ללא צורך בהתאמות מיוחדות. יכולת הרחבת החומרה של המערכת תוך זמן קצר היוותה שיקול משמעותי עבורנו ויתרון גדול, ללא צורך בקניית שרת יקר. במערכת הנוכחית, כל שצריך הוא להוסיף דיסק והמערכת גדלה”.

“המערכת תורמת לביזנס של החברה. תוצאות המעבר לסביבת All Flash ניכרות באופן מובהק, עם השפעה על הביצועים, הזמינות ושרידות המערכת”, אמר שוורץ.

“הבחירה במלם תים הייתה קלה עבורנו, כי היא אינטגרטור בולט בפתרונות VXrail, עם ידע וניסיון הן בהתקנה והן בשירות”, הוסיף.

אלעד שטאובר, מנהל תחום מכירות ה-Commercial במלם תים, אמר כי “אנחנו רואים בכך פרויקט דגל בתחום המרלוגים”.

 

פורסם ע”י “אנשים ומחשבים” ב-09/09/2021

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם