נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים השלימה החלפה של מערכת האחסון במכללה האקדמית עמק יזרעאל

חברת מלם תים השלימה פרויקט להחלפה ושדרוג של מערכת האחסון במכללה האקדמית עמק יזרעאל, למערכת חדשה: VxRail מבית דל טכנולוגיות.
הפרויקט, שארך כחודש וחצי, ישמש את 7,000 עובדי ותלמידי המכללה ועלותו כחצי מיליון ₪.

הפרויקט כלל החלפת מערכות האחסון באתר הראשי והמשני במכללה, למערכות VxRail של דל טכנולוגיות, לרבות החלפת שרתים, הגדלת נפחי האחסון והתאמתם לצרכי הלקוח העתידיים ושדרוג פתרון ה- VMware. במסגרת ההסכם, יינתנו גם שירות ותמיכה מלאים על ידי מלם תים למשך חמש שנים.

מערכת VxRail, המבוססת על טכנולוגיות Hyper Converged Infrastructure מבית דל טכנולוגיות, היא פתרון ייחודי בשיתוף עם חברת VMware, המבוסס על טכנולוגיית הווירטואליזציה שלה.

עדי אליה, מנהל רשת ואבטחת מידע במכללה האקדמית עמק יזרעאל: “אנו שמחים על הקפיצה הטכנולוגית המשמעותית שעשינו בכל הקשור למערכות האחסון של המכללה. למערכת VxRail מגוון יתרונות משמעותיים עבורנו, לרבות: ממשק ניהול פשוט ואחוד של פתרון תוכנה וחומרה, האצת ביצועים, נפח אחסון גדול, אשר מותאם לגדילה עתידית על פי צרכינו, מחיר אטרקטיבי ושרידות גבוהה, שהנה קריטית למוסד אקדמי. בחרנו במלם תים לאור היכרותנו עם יכולותיה וניסיונה בביצוע פרוייקטים דומים”.

דרור פאר, מנהל מכירות במלם תים: “פתרון ה- VxRail, הוא דור העתיד בעולמות הדאטה סנטר, מיתר את המורכבות של עולמות האחסון המסורתיים ומספק שירותי IT מהירים ופשוטים. מדובר במערכת בעלת ממשק ניהול אחד, המובנה בתוך השרתים, כאשר הפתרון של דל טכנולוגיות ו- VMware מתחברים באופן מושלם, תוך הסתכלות על מענה מלא לצרכים הנוכחיים והעתידיים של המכללה”.

 

פורסם ע”י “ספונסר” ב-08/03/2021

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם