נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים ותעשייה אווירית נכנסות לשותפות אסטרטגית באלטל

אלתא מערכות, החברה הבת של התעשייה האווירית בתחום המכ”מים, רוכשת 50% מחברת אלטל, שנמצאת בבעלות קבוצת שירותי המחשוב מלם תים, תמורת 42 מיליון שקל.

עם השלמת העסקה, אלטל תנוהל על ידי מלם תים ואלתא, כאשר בין השתיים נחתם הסכם שיסדיר את מערכת היחסים. אלטל רשומה בדוחות מלם תים לפי ערך מאזני של 53.5 מיליון שקל; בעקבות העסקה עם אלתא, תרשום מלם תים רווח לפני מס של כ-32 מיליון שקל. ב-2018 רשמה אלטל רווח לאחר מס בגובה 6.3 מיליון שקל.

בתעשייה האווירית  אמרו כי רכישת 50% ממלם תים  בידי אלתא מבטאת את האסטרטגיה שלה, להיכנס לשוק התחזוקה ולמיקורי החוץ של צה”ל, תוך התמקדות בתחום הציוד הטכנולוגי.

 

מלם תים, שנמצאת בשליטת שלמה איזנברג, מספקת שירותים שונים בתחום ה-IT, ביניהם ייעוץ, תכנון, אינטגרציה והדרכה. החברה פועלת במגזרי התשתיות (חומרה), תוכנה ופרויקטים, מיקור חוץ ושירותי שכר, משאבי אנוש וחיסכון טווח ארוך. החברה נסחרת בבורסה בשווי 846 מיליון שקל. הכנסותיה של מלם תים ב-2018 הסתכמו בכ-2 מיליארד שקל והרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות שלה היה 67.2 מיליון שקל.

יואב תורג’מן, מנכ”ל אלתא מערכות וסמנכ”ל תעשייה אווירית, אמר כי “רכישת 50% ממניות חברת אלטל מהווה השקעה אסטרטגית עבור אלתא בתחום תחזוקת מערכות טכנולוגיות מורכבות בצה”ל ומשרד הביטחון. שביעות הרצון של לקוחותינו תלויה באופן מהותי ברמת השירות והתחזוקה הניתנים על ידנו, ואלטל תעזור לממש את האסטרטגיה שלנו בהיבט זה”.

 

פורסם ע”י “גלובס” ב-31.3.2019

 

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם