נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים זכתה במכרז לניהול הבחירות ברשויות המקומיות של משרד הפנים

מלם תים הודיעה על זכייתה במכרז להקמה ותפעול של מערכת “ברק” – מערכת מידע לניהול תהליכי הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות של משרד הפנים. היקף העסקה מוערך בכ-30 מיליון ₪. החוזה נחתם ל- 10 שנים עם אופציה להארכה לעשור נוסף.

במסגרת ההסכם, מלם תים תפתח עבור משרד הפנים מערכת מידע ייעודית על בסיס מוצר הבחירות המוביל בעולם: EMP, אותו מייצגת מלם תים בבלעדיות, לקראת מערכת הבחירות לרשויות המוניציפליות שיערכו באוקטובר 2023. בנוסף, מלם תים תתפעל את תהליכי הלוגיסטיקה הנדרשים לטובת מערכת הבחירות ברשויות המוניציפליות של משרד הפנים.

שרון עזרא, סמנכ”ל פתרונות דיגיטל במלם: “מדובר בזכייה משמעותית נוספת שבמסגרתה מלם תים תספק הקמה ותפעול ומגוון רחב של פתרונות באיכות גבוהה לקראת הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות של משרד הפנים.

הזכייה במכרז, על בסיס מוצר בחירות בינלאומי מוביל, ממצבת את קבוצת מלם תים כגורם המוביל בתחום פיתוח ותפעול מערכות מידע ייעודיות לעולם הבחירות בישראל. לצד פרויקט זה במשרד הפנים, אנו מספקים מזה עשרות שנים שירותי פיתוח ותפעול מערכות מידע למגוון צרכים עסקיים, לרבות לניהול בחירות ארציות לוועדת הבחירות המרכזית, ניהול הבחירות להסתדרות העובדים הכללית ועבור ארגונים מובילים נוספים כמו ארגון נכי צה”ל”.

נעמי פרידמן, מנהלת אגף בכירה טכנולוגיות דיגיטליות ומידע במשרד הפנים: ” משרד הפנים אמון על ניהול ופיקוח ארצי על הבחירות ברשויות המקומיות ובמועצות האזוריות. מדובר באתגר מורכב בעל היבטים וסוגיות רבות המבוסס על פעולות ולוחות זמנים מחייבים המוגדרים בדיני הבחירות.

מערכת ברק לניהול הבחירות תהיה מערכת ליבה תפעולית העוסקת בתהליכי בחירות מקומיות שהם בבסיס הדמוקרטיה הישראלית. באמצעות פרויקט ברק, יפעל משרד הפנים ליישום וייעול תהליכים ובניית יכולת משודרגת לשליטה ובקרה ניהולית ותפעולית של הבחירות לרשויות המקומיות, תוך עמידה באתגר דרישות אבטחת המידע והשמירה על הפרטיות ” .

פורסם ע”י “ספונסר” ב- 19/11/2020

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם