נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים זכתה במכרז מיקור חוץ של משרד העלייה והקליטה

[addtoany]

חברת מלם תים זכתה במכרז של משרד העלייה והקליטה למתן שירותי תפעול ותחזוקה של תשתית התקשוב. החוזה נחתם ל- 3 שנים, עם אופציה ל – 7 שנים נוספות, בסכום של כ-4.5 מיליון שקל לשנה.

תשתית התקשוב משמשת את כ- 600 עובדי המשרד. מלם תים תהיה אחראית על תוכנה, תשתיות תקשורת וחומרה, לרבות תפעול ותחזוקה של מוקד תמיכה וטכנאות קצה וכן קידום פרויקטים בתחום התשתיות המרכזיות והסייבר.כל זאת במתכונת של מיקור-חוץ (Outsourcing).

אריאל אברג’ל, סמנכ”ל אגף מיקור חוץ במלם תים: “אנו שמחים על הזכייה במכרז של משרד העלייה והקליטה, אשר עבד גם בשנים עברו במודל מיקור חוץ וביקש להתחדש ולהתעדכן במרכיבים נוספים נדרשים, הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט הפונקציונלי. מטרת הלקוח לשפר את רמת השירות והיעילות למשתמשי הקצה, כמו גם שיפור רמת השרידות של המערכות הטכנולוגיות, תוך חיזוק היבטי אבטחת מידע. הבחירה במלם תים נעשתה במכרז פומבי, לאחר הובלתה בשקלול כל הפרמטרים, לרבות איכות גבוהה אל מול מחיר אטרקטיבי. זוהי זכייה נוספת עבורנו, בתקופה של רצף זכיות במכרזי מיקור חוץ רבים, עבור גופים משמעותיים, כגון: משרד הפנים, נתיבי איילון וזכיות נוספות בתחום השירות המנוהל”.

פורסם ע”י “softnews” ב-23 בנובמבר 2021

[addtoany]
חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם