נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים סיימה פרויקט הטמעת פתרון ה-ERP החדשני SAP S/4HANA בחברת QBI

חברת מלם תים השלימה פרוייקט ראשון מסוגו ליישום פתרון ה-ERP החדשני S/4HANA SAP בגרסה 1610 העדכנית ביותר, בסניף הישראלי של חברת Quark Pharmaceuticals – QBI, הנלחמת במחלות שונות ונחשבת למובילה בפיתוח תרופות מבוססות ,RNAi בעזרת מנגנון גנטי שמשתיק או מעכב ביטוי של גנים ספציפיים בתא, שהם בין גורמי המחלה.

 

הפרויקט בוצע בלוח זמנים קצר תוך שישה חודשים בלבד ובעלות מוערכת של מעל מיליון שקלים. הטמעת SAP S/4HANA נעשתה בעזרת חבילה מובנית חדשה שהשיקה לאחרונה מלם תים, ליישום מהיר ואיכותי. בפרויקט ייושמו המודולים: פיננסי, לוגיסטי (מלא ורכש) וניהול פרוייקטים, זאת בנוסף לפתרון ניהול מסמכים של Open Text ואירוח תשתיות במודל ענן. הפתרון ישמש את מחלקות הכספים והרכש וכן קבוצות מחקר ופיתוח בחברה.

 

SAP S/4HANA הוא הדור הבא של פתרונות ה-ERP, המאפשר ניהול ארגונים בצורה פשוטה וחדשנית יותר, תוך שילוב טכנולוגיית ממשק משתמש חדשנית – SAP Fiori ומתן אנאליטיקה מתקדמת בזמן אמת. השימוש במערכת מאופיין בחיסכון בעלויות, בזמנים ובמשאבים.

 

כחלק מחבילת SAP S/4HANA שולב בפרויקט פתרון של OpenText, המערכת המתקדמת בעולם לניהול ידע ומסמכים, אשר הינה המערכת היחידה המשולבת באופן אינטגראלי באובייקטים ותהליכי העבודה ב-SAP.

 

תומר נתן, CFO ב-Quark Pharmaceuticals מציין כי “כחלק מהמהפכה הדיגיטלית בארגון, תספק SAP S/4HANA פתרון שלם וחוצה מחלקות בחברה, אשר מהווה אבן ייסוד מרכזית בתוכניות הצמיחה והפיתוח של QBI – Quark Pharmacuticals. הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו. יישום המערכת יאפשר למנהלי החברה שליטה בתכנון תקציב גלובלי, ניהול רכש מרכזי, שליטה בתקצוב פרוייקטי מו”פ ועוד”.

 

לדברי עינת זרמי, מנהלת חטיבת היישומים במלם תים: “מדובר בפרויקט ראשון מסוגו בזכות החבילה החדשה שהשקנו, הכוללת את SAP S/4HANA, OpenText ותשתיות בענן, המציעה חוויה דיגיטלית חדשה, המאופיינת באג’יליות, קלות ויישום קצר ומהיר ומתאימה גם לחברות מסדר גודל קטן יותר, בזכות עלות נמוכה ביחס לפרוייקטים מסוג זה. החבילה של מלם תים מעניקה ערך עסקי משמעותי והחזר מהיר של ההשקעה, תוך הנחת תשתיתSAP S/4HANA אשר מאפשרת גידול עתידי של הארגון. כל המערכת מבוססת על ממשק המשתמש החדשני – Fiori , המעניק חוויה דיגיטאלית למשתמשי הארגון ומאפשר להנהלה לראות בכל רגע, בצורה גרפית, נתונים עדכניים על מצב החברה. תשתיות המערכת מתארחות ב-DATA CENTER של מלם תים, העומד בתקני אבטחת המידע המחמירים המחייבים את QBI. אירוח התשתיות במודל ענן, מאפשר ל- QBI להתמקד בפעילות העסקית.

 

לפי רמי מנחם, ראש תחום SME ו- OEM בחברת SAP ישראל: “הייחודיות של הפרויקט הזה, מעבר ליישומו בזמן קצר בזכות שיתוף פעולה יעיל בין SAP, מלם תים ו-QBI, הוא הורדת תקרת העלות. אנו שמחים על היכולת שלנו לתרום לארגונים רבים בהתייעלות העסקית שלהם ובצמיחתם הכלכלית, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפעילות מצילה חיים שמובילה QBI”.

פורסם ע”י “אנשים ומחשבים” ב-4 בדצמבר 2017.

 

 
חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם