נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים סיימה פרויקט לניהול בדיקות תוכנה במיטב דש

תים תכנה מקבוצת מלם תים סיימה לאחרונה פרוייקט ליישום פתרון קלאודביט CloudBeat לניהול ואוטומציה של בדיקות תוכנה במיטב דש – בית השקעות מוביל, המנהל תיקי השקעות, קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, מוצרים מדדיים ומסחר עצמאי.

הפתרון יושם עבור אפליקציות הדיגיטל המתקדמות של מיטב דש ומאפשר לצוותי הפיתוח והבדיקות של החברה להריץ מאות בדיקות בצורה אוטומטית וחכמה.

הפרוייקט החל בתחילת שנת 2019 ונמשך מספר חודשים. מדובר בפרוייקט מתמשך, שכן מיטב דש ממשיכה למכן את נושא הבדיקות שהיא מבצעת באופן מתמיד. המערכת תשרת את קבוצת הבודקים בחברה.

הפתרון של CloudBeat הינו מהפכני בתחום בדיקות האוטומציה. מדובר בפלטפורמת ניטור, המבוססת על מנגנון אוטומטי לבקרת איכות של האפליקציה, כולל בדיקות Regression ו-Sanity. הכלים של CloudBeat מאפשרים לגלות בעיות פונקציונאליות באופן אוטומטי, בעזרת מנגנון לבקרת שינויים פונקציונליים, שינוי ממשק משתמש, בקרת שגיאות ומדידה של ביצועי המערכת. ניתן לגלות בעיות אלו במסגרת של בדיקות בשלבי הפיתוח, אך לא פחות חשוב – גם בשלבי הייצור. זאת בעזרת תסריטים שמאפשרים לדמות פעילות משתמש ולגלות תקלות ייצור בצורה פרואקטיבית, בעזרת שימוש במכשירים אמיתיים.

אילנית חזן, מנהלת יישומים במיטב דש: “מיטב דש מובילה בחזית הטכנולוגית ומציעה כלים טכנולוגיים רבים עבור לקוחותיה, כגון: טפסי הצטרפות והעברות, פעולות self service באיזור האישי ועוד. מסיבה זו, ראינו חשיבות רבה בהכנסת אוטומציה לתחום הבדיקות. המערכת החדשה מסייעת לנו לכסות מספר רב יותר של תסריטי בדיקות ועל ידי כך לפנות את צוות הבודקים לתסריטי קצה. בנוסף לכך, אנו רואים תרומה חשובה של המערכת לרובד של זמינות תהליכי הייצור באתרי הדיגיטל שלנו, בכך שהיא מאפשרת לנו להגיע לאיכות תוצר גבוהה ביותר. זאת על ידי ביצוע בדיקה לתהליכים עיקריים ומהותיים בייצור באופן שוטף, תוך וידוא זמינות ועבודה מיטבית של התהליך עבור לקוחותינו. אני מיודעים לגבי כל בעיה או תקלה בזמן אמת, כך שאנו יכולים לטפל בה במהירות, עוד לפני שהלקוח נתקל בה”.

מוסיפה חזן: “בחרנו בקלאודביט, חברת בוטיק המומחית בתחומה, עקב קלות היישום וההטמעה וכן לאור הקואופרטיביות מצד היצרן להתאמות הנדרשות. הפיילוט שערכנו לתהליך הוכיח כי המוצר והשירות הינם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, המתאימים בדיוק לאופי החברה ולצרכיה.

החברה בחרה במלם תים ליישום הפתרון שלה, עקב ניסיונה הרב בפרוייקטים מסוג זה וכן בזכות הידע והקשר המיוחד שלה עם הלקוח”.

נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה במלם תים: “יתרונות הפרוייקט הם רבים וביניהם יכולת הלקוח לבדוק כל גרסה שיוצאת בצורה מהירה וממוכנת ובכך לקצר משמעותית את זמני העליה של כל גרסה. עם כל אתגרי הדיגיטל ועשרות הפיתוחים החדשים של החברה, העומדת בחזית הטכנולוגיה, כלי זה מאפשר למיטב דש לספק ללקוחותיה פתרונות דיגיטל איכותיים ומקצועיים, התורמים באופן משמעותי לחוויית הלקוח ולפשטות התפעול עבורו”.

פורסם ע”י “ספונסר” ב- 26 ליוני 2019

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם