נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים רוכשת את חברת Web-it ממודיעין עילית

חברת שירותי ה-IT מלם תים רוכשת את חברת Webit ממודיעין עילית, העוסקת בתחום הדיגיטל. ההיקף המדויק של העסקה לא פורסם, אך לפי הערכות בשוק, העסקה מוערכת בסכום של כ-5 מיליון שקל. לפיכך, מדובר בעסקה שאינה מהותית מבחינה פיננסית למלם תים, שבסוף 2018 היו בקופתה כ-111 מיליון שקל, ושהודיעה באחרונה על מכירת 50% מהחברה הבת אלטל תמורת 42 מיליון שקל.

לפי הודעת מלם תים היום, רכישת Webit היא חלק מאסטרטגיה להרחיב את פעילותה בתחום הדיגיטל. החברה, שנוסדה ומנוהלת על-ידי נסים חזן, מפתחת מוצרים ופתרונות תוכנה עבור עיריות, מוסדות, חברות סטארט-אפ ועסקים מקוונים.

Webit מעסיקה כ-50 עובדים מהמגזר החרדי, רובם נשים, שייקלטו כעובדי מלם תים. המייסד, חזן, ימשיך לנהל את הקבוצה. ראש העיר מודיעין עילית, הרב יעקב גוטרמן, אמר כי: “אנו שמחים ומברכים על הבחירה של מלם תים לרכוש את חברת Webit, בניהולו המוצלח של הרב ניסים חזן, אשר הקים חברת סטארט-אפ פורצת דרך בקנה מידה בינלאומי בפיתוח מערכות תוכנה, שמרכז הפיתוח שלה פועל בעיר מודיעין עילית ומעסיק עובדות תושבות העיר”.

שרון עזרא, סמנכ”ל אגף פרויקטים ומומחים טכנולוגיים במלם תים: “תחום הדיגיטל הוא אחד הצומחים בעולמות ה-IT ואחד ממנועי הצמיחה של מלם תים בשנים האחרונות. בשנה האחרונה שקלנו מספר חלופות שיאפשרו לנו למצות את מלוא הפוטנציאל. בחרנו לרכוש את Webit, שאיתה אנחנו משתפים פעולה תקופה ארוכה, בשל הערכתנו הרבה לרמה הגבוהה של אנשי הפיתוח והצוות הניהולי. הרכישה תאפשר לנו להגדיל את מספר המפתחים שלנו בתחום הדיגיטל בכ-25%, ותתמוך בהמשך צמיחתנו המהירה בתחום זה”.

פורסם ע”י “גלובס” ב- 5.5.2019

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם