נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים רוכשת 70% מאדיוסיסטמס

קבוצת מלם תים נכנסה כשותפה ב- 70% מהון המניות של חברת אדיוסיסטמס פרויקטים  תמורת 39 מיליון ₪. חברת אדיוסיסטמס עוסקת בניהול ותפעול של פרויקטים רחבי היקף במגזר הציבורי הכוללים אפיון, פיתוח, תפעול ובקרה בתחומים רבים ובפרט בתחומי החינוך, ההדרכה, הקהילה והתרבות. חברת אדיוסיסטמס פרויקטים  מונה כ- 250 עובדים.

 

שלמה איזנברג, יור מלם תים: “מלם תים נכנסה כשותפה ב- 70% מחברת אדיוסיסטמס פרויקטים כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של קבוצת מלם. שיתוף הפעולה צפוי להרחיב את פעילות מיקור החוץ של החברה ולאפשר לה לספק שירותים נוספים בתחום זה. בכוונת קבוצת מלם-תים לסייע בהרחבת פעילותה של אדיוסיסטמס תוך הפעלתה כחברה עצמאית על בסיס הנהלתה הקיימת והמנוסה” .

 

אודי וינטראוב, מנכ”ל משותף מלם תים: “חברת אדיוסיסטמס מהווה זרוע ביצועית של משרדי הממשלה לפרויקטים אסטרטגיים במגוון של תחומים. אנו מעריכים שאחד מקטרי הצמיחה ליציאה מהמשבר יהיו מכרזים ממשלתיים גדולים להנעת הכלכלה ולהאצה של פרויקטים שהקורונה רק חדדה את הצורך המידי לטיפול בהם, כדוגמת למידה מרחוק, שירותים מקוונים ועוד. אין לי ספק שהחבירה לאדיוסיסטמס, עם הניסיון והמומחיות המוכחת שלהם בניהול פרויקטים גדולים, תהווה חיזוק משמעותי לקבוצת מלם תים”.

 

זהבה אסא, מנכ”לית אדיוסיסטמס פרויקטים: “חברת אדיוסיסטמס מובילה חדשנות בניהול פרויקטים מערכתיים, רב תחומיים ורחבי היקף, הכוללים: אפיון, פיתוח, תפעול, הדרכה ובקרה. תחום העיסוק המרכזי שלנו הנו מכרזים במגזר הציבורי ופיתוח מערכות מידע. השילוב עם מלם תים, אחד הגופים המובילים במשק בתחום ה-IT, מהווים מכפיל כוח עסקי שיביא את השותפות להישגים דגולים”.

 

פורסם ע”י The Marker ב-1.10.2020

פורסם ע”י Globes ב-1.10.2020

 

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם