נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מלם תים רכשה את פעילות היועצים של חברת “מאיה מיקור חוץ וייעוץ”

קבוצת מלם תים רוכשת את פעילות חברת מאיה מיקור חוץ וייעוץ, כך נודע לאנשים ומחשבים. היקף הרכישה לא פורסם, אולם לאנשים ומחשבים נודע כי הוא עומד על מיליוני שקלים.

מאיה מתמחה במתן שירותי ייעוץ למערכות מידע ובמיקור חוץ. עובדי החברה, המעסיקה עשרות יועצים, יצטרפו לאגף שירותים מנוהלים במלם תים.

מאיה מיקור חוץ וייעוץ, פיתחה ומיישמת מתודולוגיה ייחודית בעולם מיקור החוץ, המהווה מעין סוג של שותפות עם הלקוח – גם בנושא של הכשרה, הדרכה וקידום עובדים, וכן גמישות במעבר ממשרה למשרה ומתצורת העסקה אחת לשנייה.

מייסדי החברה הנרכשת, ובראשם המנכ”ל, דובי צ’יזיק, הגיעו מעולם התשתיות, ולהם ניסיון בפרויקטי תשתיות גדולים, בחברות ביטוח, בנקים, חברות תעשייתיות וארגונים נוספים. הניסיון כלל הקמת מערכות מחשוב, מערכות אחסון, פרויקטי וירטואליזציה, פרויקטי ניהול זהויות וניהול משתמשים, פרויקטי אבטחת מידע ותקשורת ועוד.

מאיה נוסדה בשנת 2008, ולאחר כמה שנים נרכשה על ידי אזטק טכנולוגיות. היא מתמחה באיתור, מיון וגיוס של מומחי מחשוב, תוך יצירת התאמה בין העובד הנכון למשרה הנכונה. עם לקוחותיה נמנים בנק הפועלים, בנק אגוד, AIG, כלל, מכבי שירותי בריאות, קופת חולים לאומית, הוט, פז ועוד.

אודי וינטראוב, מנכ”ל משותף במלם תים, אמר כי “רכישת מאיה תאפשר למלם תים להגדיל את נפח הפעילות בתחום הייעוץ והשירותים המנוהלים. זאת, לצד ייעוץ אסטרטגי למוקדי שירות, הן בקרב לקוחות קיימים והן בקרב לקוחות חדשים”.

 

פורסם ע”י “אנשים ומחשבים” ב-19 בספטמבר 2017.

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם