נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

מתמללים את המציאות

איטייפ הנה חברה למתן שירותי הקלטה, תמלול ותרגום. היא התחילה כיוזמה של יוסי צור המנכ”ל, עם שחרורו מהצבא בהקלטה של מספר תיקים משפטיים שכיכבו בכותרות בשעתו: סמיר קונטר, שבתחילה היה תחת איפול ביטחוני ברמה הגבוהה ביותר, אסון הבונים והאונס בשמרת.

מצויד במכונת כתיבה, טייפ סלילים ותעוזה כך החלה החברה את דרכה וכל השאר היסטוריה.

חתירה למהפך

“בחמש שנים האחרונות”, אומר יוסי, “אנו משקיעים משאבים רבים לברוא מחדש את שוק התמלול בשפה העברית. את בשורת השינוי בשוק התמלול אני נושא ודורש בפני גופי הממשלה כבר שנים רבות, ולפני כשנתיים זיהיתי שהטכנולוגיה בשלה ואיתה הנכונות של צרכני השירות לנסות את הדבר הבא”.

למעשה איטייפ היא שהביאה לשוק הישראלי את מנוע התמלול הראשון בשפה העברית. היישום והמעבר לשימוש במנועי תמלול מתהווים תחת מגבלות חמורות שהינן חלק אינהרנטי מהדרישות מאיטייפ כספק למגזר הביטחוני וגופי אכיפת החוק. משמעות הדבר היא שרק איטייפ מציעה את פתרונות ה- On Premise המתחייבים, בעוד שכל שאר פיתוחי מנועי התמלול בעולם, כולל גוגל ודומותיה, מחייבים שימוש בענן.

יותר מזה, היתרון המובהק של איטייפ הינו העובדה שאנו יודעים לתת שירות תמלול בעברית! באמצעות מנועי תמלול. בשנת 2018 בחרה MICROSOFT במנוע התמלול של איטייפ כאחד מעשרת הפתרונות הטובים ביותר.

אבל שינוי שוק התמלול בעברית הינו רק אחד משתי מטרות החברה כיום. איטייפ שמה לה למטרה ליישם שירותי תרגום מרחוק בהיקפים גדולים.

צרכני התרגום המרכזיים בישראל: בתי המשפט, משטרת ישראל, גופי אכיפה והגירה, צורכים שירותי תרגום עוקב בהיקפים גדולים ובאופן המחייב נוכחות פיזית של המתורגמן במקום ההתרחשות. איטייפ הצליחה לפרוץ את מחסום אבטחת המידע, ולהציע חבילות שירותי תרגום מרחוק. המשמעות היא חיסכון אדיר במשאבים לצרכן ולספק כאחד, ועל כן ירידה דרסטית במחיר ועלייה משמעותית ביותר בזמינות השירות.

הראשונים לצאת לדרך החדשה הינם בתי הדין לעררים ומשטרת ישראל.

הטכנולוגיה בשירות ההנגשה

יוסי צור הינו אבא לחמישה ילדים שאחת מהם סובלת מלקות שמיעה כבדה. מספר יוסי: “האתגרים איתם התמודדה ביתי הבכורה דחפו אותי לחפש דרכים למנף את היכולות הטכנולוגיות כדי להקל על עולמם של לקויי השמיעה”.

לא בכדי איטייפ היא היום הספק המוביל של פתרונות הנגשה ונגישות דיגיטליים לכיבדי שמיעה. החברה נחשבת לספק המוביל של כתוביות הנגשה אוטומטיות הנגשה לכיבדי שמיעה בישראל. איטייפ מנגישה את כל שידורי תאגיד השידור בעברית ובערבית.

“אנו החברה הראשונה בישראל שמשתמשת ביכולות של שיחות ועידה בווידאו לצורך הנגשת שירותי תרגום והנגשה מרחוק עבור גופי ממשלה בהיקפי ענק. התחושה היא שמודבר בשליחות חשובה ותיקון ראוי המקדם שיווין בישראל. אני מרגיש חובה וגאווה להיות חלק מהמפעל הזה”.

יוסי צור הוא איש שרואה רחוק, כיום כשאיטייפ כבר מהווה 50% משוק התמלול והתרגום בישראל החברה נכנסת בהדרגה לעולם האנלטיקה וכבר מבצעת פיילוט גדול בקופת חולים מובילה. במסגרת הפיילוט מתבצע תמלול ואנליזה של אלפי שיחות המתקבלות במוקד השירות של הקופה ועל בסיס זה מסופק מידע אנליטי למנהלים הרלוונטיים.

גם במקרה של האנליטיקה הבשורה הגדולה שמביאה איתה איטייפ היא הנגשת הכלים האנליטיים לכל דורש, כולל חברות בינוניות ועסקים קטנים בזכות מחירים ברי השגה.

החזון של איטייפ הינו להפוך לחברה הגדולה בתחומה בישראל המספקת את שלושת הפתרונות הנדרשים: תמלול ברמה הקרובה ל- 100%, אנליטיקה והנגשה.

אין ספק, שאיטייפ טרם אמרה את המילה האחרונה ואנו נחכה לבאות…

 

 

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם