נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-secsess

סיפורי הצלחה

משרד מבקר המדינה
מבקר המדינה הגיש לשר הפנים את הדוח על תוצאות ביקורת החשבונות של סיעות שהשתתפו בבחירות לרשויות המקומיות. הדוח הוכן והופק באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחה מלם.

זו ההזדמנות להודות לכל הצוות של חברת מלם שעסק באיפיון ופיתוח המערכת הייחודית שהוקמה לצורך ביקורת הבחירות ומימון המפלגות במסגרת לוחות זמנים קשיחים שנקבעו בשל אילוצי מערכות בחירות בישראל ודרישות החקיקה.

אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת בהתאם לנורמות הביקורת שנקבעו ובסופו של הליך, מופק דוח מבקר המדינה ב”לחיצת כפתור”.

באופן מיוחד, יש לציין את גב’ אהובה אהרוני, גב’ איילה אלמר וגב’ מעיין הררי שהיו ליבת האפיון והפיתוח של המערכת.

שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
למד עוד
קשרי תעופה
בעידן המודרני, המחשוב בקשרי תעופה הינו לא רק כלי עבודה חיוני, אלא חלק ניכר ובלתי נפרד מתהליכי הארגון השוטפים.

בקשרי תעופה נותנים חשיבות רבה לכל נושא מערכות המידע וכן, לנושא תשתיות המחשוב בפרט.

במסגרת הפרויקט, נעשה שדרוג של מערך הווירטואליזציה ל- Hyper-V 2012 R2.
עוד ביצועי מומחי תים שדרוג של מערך הגיבוי, ביצוע רפליקציה לאתר DR שנמצא במשרדינו בירושלים ושדרוג מערך האחסון המבוסס EMC.

הפרויקט בוצע ע”י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה.
ברצוני להביא הוקרה לצוות הפרויקט- ערן הרשקוביץ ואלי אוזנה ובמיוחד לרונן צימבל ממחלקת שירותי מומחה שניהל ביד רמה את הפרויקט ותרם להצלחתו.

על זאת ועוד נתונה הערכתי הכנה.

 

 

עמית גלבוע | IT Manager
למד עוד
שירות התעסוקה הישראלי
עם סיומו המוצלח של פרוייקט הקמת חוות השרתים החדשה של שירות התעסוקה בחווה הממשלתית, אני מבקשת להודות לכם על מקצועיות ראויה לשבח, מסירות, עבודת צוות ודבקות במטרה.

עם סיומו המוצלח של פרוייקט הקמת חוות השרתים החדשה של שירות התעסוקה בחווה הממשלתית,

אני מבקשת להודות לכם על מקצועיות ראויה לשבח, מסירות, עבודת צוות ודבקות במטרה.

מזה כעשור פעלו שירותי המחשוב של השירות על גבי אותן התשתיות, והצורך בהקמת חווה חדשה ומתקדמת שהחל להתממש לפני כ- 8 חודשים הסתיים בהצלחה גדולה.

זהו פרוייקט אסטרטגי, עתירי טכנולוגיה וסיכונים, שתחילתו בשלב הגדרת דרישות, תכנון-על ומפורט, עבור ברכש ובהתקנות, וכלה בהפעלה במקביל לסביבת הייצור הקיימת והעברת כל המערכות והנתונים מהסביבה הישנה לסביבה החדשה.

וכל זאת, מבלי לפגוע בעבודת המשתמשים ובקבלת קהל, ובמינימום פגיעה בלקוחות שירות התעסוקה.

חוות השרתים החדשה של שירות התעסוקה הינה חווה מודרנית, המבוססת על הפתרונות המתקדמים ביותר הקיימים בשוק ומעמידה את שירות התעסוקה בחזית הטכנולוגיה.

כל אחד ואחת בצוות הפרוייקט שותף להצלחה זו ותרם רבות להגעה לאבן דרך חשובה זו.

בראש ובראשונה אנו מודים לכם – צוות המנהלים במלם תים, על ניהול מעולה של הפרוייקט והבאתו להצלחה, אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו”ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות:

  • דליה פרכטר – מנהלת הפרויקט
  • אורן כהן – מנהל טכני
  • נבות דגני וצוות מיקור חוץ
  • יוני פנחס וצוות מומחים
  • נצח עוגן וצוות פיתוח
  • אלי פאר וצוות Data Center
  • חררדו רודניק וצוות תכנון

תודה גדולה לצוות אגף מערכות מידע של שירות התעסוקה: ובראשו להדר קסטרו וצוות היישומים, על הובלה ושיתוף פעולה פורה לאורך התקופה, במקצועיות רבה ובמסירות, ועל תרומתכם המשמעותית בבדיקות מוכנות החווה לתפעול מלא.

ולבסוף, תודה מיוחדת למנהל הטכנולוגיות באגף מערכות מידע – משה אורן,  על יוזמה וחדשנות, הובלה ומקצועיות גבוהה, שפעל ללא הפסקה ברוח הדברים של פיטר דרוק,  ומצא שהדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו.

יישר כח,

חנה

חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
למד עוד
החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו

החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה, תוכנה, הטמעה, אינטגרציה והדרכה

יובל שגיא | מנמ"ר
למד עוד
הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים אפשרה את העלייה המהירה לאוויר

הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו

תומר נתן | CFO
למד עוד
איך אנחנו יכולים לעזור לך?