נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

“עושר היכולות של WebFOCUS מציבים אותה בעמדת הובלה בתחום ה-BI”

[addtoany]

ספר לנו על האתגרים והמגמות בתחום ה-BI כפי שאתם מזהים בארגונים?
“תחום ה-BI הוא אחד התחומים הבולטים והמעניינים כיום בעולם ה-IT בזכות היכולות והיתרונות שהוא מספק לארגון בשילוב עושר הפתרונות והחדשנות בתחום”.

“בקשר השוטף שלנו עם החברות, ביניהם חברות אנטרפרייז גדולות ועד סטארט-אפים, אנחנו מזהים התעניינות גוברת של חברות בנושאי טכנולוגיית Big Data, שיאפשרו להם להתמודד באופן יעיל ומוצלח יותר עם כמויות המידע המצטברות בארגון וכאלה שניתן לאסוף עוד, כדי להעצים את פעילות הארגון ולהשיג יעדיו”.

“בנוסף חברות וארגונים מעוניינים ליישם פתרונות Self Service BI שיאפשרו לכל רמות הארגון לצרוך את המידע יחד עם תובנות עסקיות שיסייעו להם בפעילות השוטפת במסגרת תפקידם. מבחינת החברות הם מחפשים מחד פתרונות מתקדמים וחדשניים עם עושר יכולות ומאידך פתרונות שקל ומהיר ליישם”.

מה מציעה Information Builders לחברות וארגונים כדי להתמודד עם אתגרים ומגמות אלו?
“Information Builders, שנחשבת לאחת מחברות ה-BI המובילות בעולם, מציעה את פתרון WebFOCUS 8.2, פלטפורמה אחת הכוללת מערך דו”חות חדשני ומתקדם, כלים להקמה וניהול של לוחות מחוונים (דשבורדים) ארגוניים וכלי וויזואליזציה עם יכולות תחקור מידע הכולל גם מנוע In-Memory להאצת ביצועים”.

“פתרונות אלו מאפשרים לאסוף את המידע ממגוון מקורות ולאחד אותם באופן יעיל, נגיש וויזואלי, שמאפשר למנהלים ולעובדים בארגון לקבל תמונת מצב מלאה על מגוון הפעילויות של הארגון בזמן אמת ובאמצעותה לקחת החלטות תפעוליות ועסקיות מושכלות יותר”.

“לפתרון גם גרסת Light למשתמשים עסקיים, המספק מענה מלא לכל צורכי תחקור הנתונים מהדוחות, דשבורדים ובאמצעות Data Discovery וכל זאת בסביבת Web ללא צורך בהתקנות בתחנות הקצה של המשתמשים העסקיים”.

מהם היתרונות הבולטים של WebFOCUS לעומת פתרונות BI אחרים?
“מדובר בפתרון משולב בפלטפורמה אחת, עם שכבה סמנטית חזקה, אפשרויות לשימוש חוזר ברכיבים שונים שהוגדרו בין המודולים ואבטחת מידע אחידה לכל צרכי ה-BI בארגון בתוכם: Self Service BI, חיזוי מגמות (Predictive Analytics), Data Discovery, דשבורדים וגם מערך הדו”חות הקלאסי. כל זאת באופן המותאם לכל סוגי המשתמשים – ממשתמשים עסקיים ותפעוליים, אנליסטים ועד ההנהלה הבכירה”.

“לפתרון 300 סוגים שונים של אדפטורים למגוון רחב של בסיסי נתונים בתחומי הביג דאטה, מיינפריים ורלאציונים ביניהם: Hadoop, Cloudera, MongoDB, Pivotal , SAP ECC SAP/BW, SSAS, Oracle SQL, Teradata, DB2, Sybase, AS400,  Adabas, Vsam, ועוד”.

“בנוסף לזה, לפתרון היכולת לשלב בין גישה ישירה למקורות המידע לבין פתרון האצת ביצועים in-memory , היכולת לשלב ‘on the fly’ בין מקורות מידע שונים דוגמת טבלה אחת שכל אחת מעמודותיה מקורה בסוג שונה של בסיס נתונים וגם In Document Analytics – היכולת לייצר דו”חות ודשבורדים לצפייה והמשך תחקור אינטראקטיבי ב-offline כולל שליחה/תזמונים למייל והתאמה למובייל”.

“בתוך כך ניתן לשלב דו”חות ודשבורדים באופן פשוט במערכות אחרות הקיימות בארגון וניתן לעדכן חזרה נתונים מתוך אפליקציות ה-BI. לא בכדי, עושר היכולות והכלים האלה, שפלטפורמת WebFOCUS מציעה, מציבים אותם בעמדת הובלה בין שלל פתרונות ה-BI הקיימים כיום בתעשייה”.

ספר לנו על שיתוף הפעולה שלכם עם information Builders לאורך השנים ועל שיתופי פעולה מעניינים נוספים סביב הפתרונות של החברה עם חברות אחרות
“Information Builders ציינה לפני כשנה 40 שנות חדשנות, כאשר אנו ב-SRL מייצגים את החברה באופן בלעדי בישראל מאז 1982. בתוך כך אנו אחראים על פעילות השיווק, ההפצה, תמיכה וגם מערך הייעוץ לחברות וארגונים”.

“לאור ההישגים שלנו בהפצת הפתרונות בישראל, בקרב עשרות לקוחות ממגוון מגזרים, אנו זוכים לקשר מעמיק ופורה עם החברה בחו”ל ונחשבים כשותף מוביל. לאחרונה השקנו שיתוף פעולה חדש עם חברת הסטארט-אפ הירושלמית DBS-H על שילוב ה-WebFOCUS BUE בפלטפורמת ה Big Data שלהם”.

“המוצר של DBS-H מאפשר שינוע מהיר near real time של נתונים מבסיסי נתונים ‘מסורתיים’ לעולמות ה-Big Data וזאת ללא פגיעה בביצועי מערכות המקור. WebFOCUS BUE שולב כמנוע BI  מעל ה MongoDB. שיתוף פעולה זה מצטרף למהלכים רבים שאנו מובילים מול חברות טכנולוגיות וסטארט-אפים אחרים”.

פורסם ב-16 לאוגוסט 2016 ע”י אנשים ומחשבים

[addtoany]
חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם