נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

שב”ס מטמיע מערכת שכר משודרגת של מלם תים מבוססת SAP

שירות בתי הסוהר הטמיע מערכת שכר משודרגת של מלם תים, ונמצא בעיצומו של פרויקט ענק להטמעת מודול משאבי אנוש ב-ERP של סאפ (SAP)

שני הפרויקטים הם חלק מ-“תר”ש קברניט” – יוזמה של נציבת השב”ס, רב גונדר קטי פרי, למימוש תוכנית דגל רב-שנתית טכנולוגית, שתקדם את הארגון.

“קברניט” הושקה ב-2021, בעלות של כחצי מיליארד שקלים. עלות פרויקט השכר, שהסתיים, עמדה על מיליוני שקלים, ואילו היקפו של פרויקט ה-ERP לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בענף העריכו אותו בעשרות מיליוני שקלים.

בשל מורכבות פרויקט ה-IT הענק, הוא נחלק לשניים. הראשון, פרויקט השכר, כלל את שדרוג מערכת השכר הישנה של מלם מבית מלם-תים, למערכת החדשה – מלם פיי רול (Malam-Payroll). זאת, במסגרת הפיכת הפרויקט לפיילוט עבור שאר משרדי הממשלה. הפרויקט, אותו ערכו אנשי ה-IT והחשבות של השב”ס, יחד עם אנשי מלם, ארך כחצי שנה, ועלה לאוויר בינואר 2023.

הפרויקט הגדול יותר, להטמעת מודול משאבי אנוש כחלק מה-ERP של סאפ, החל במרץ השנה, וצפוי להסתיים באוקטובר 2024. את הפרויקט עורכים אנשי ה-IT ומשאבי אנוש של השב”ס .

עוד נבחנה החלופה של הטמעת המערכת כחלק מתוכנית מרכב”ה הממשלתית, אולם לבסוף, בתיאום אנשי החשב הכללי במשרד האוצר, הוחלט על הקמת מערכת ERP עצמאית בשב”ס.

בשלב הראשון בפרויקט יעלו לאוויר שני מודולים – המודול המרכזי, HR, ומודול נוכחות. מאוחר יותר תבחן הנהלת שב”ס את האפשרות להרחבת היקף המודולים של ERP שיועלו, כהמשך מימוש תכנית “קברניט”.

עוד יפותח במסגרת הפרויקט ממשק חכם בין מערכות כוח האדם והשכר בארגון, כדי לייתר עבודות ידניות של אנשי המנהלה, החשבות וכוח האדם בשירות, וכן כדי לטפל בשכר העובדים בצורה יעילה יותר ולמנוע ריבוי של טעויות ידניות.

מצא בעיצומו של פרויקט ענק להטמעת מודול משאבי אנוש ב-ERP של סאפ

 

פורסם באנשים ומחשבים בתאריך 19/6/2023

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם