נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

Automat-IT הוכרזה כשותף השנה של AWS בישראל

Automat-IT, חברה מובילה בתחומי ה-DevOps והענן, מקבוצת מלם תים, הוכרזה כ-“APN Consulting Partner of the Year” של AWS בישראל לשנת 2020.

תארי שותף APN מעניקים הכרה לחברי רשת השותפים של AWS, המשמשים כמנהיגים וממלאים תפקיד מפתח בסיוע ללקוחות להניע חדשנות ולבנות פתרונות על גבי הענן של החברה.

זיו קשטן, מנכ”ל Automat-IT, אמר כי “אנחנו שמחים וגאים על זכייתנו בתואר שותף השנה של AWS בישראל לשנת 2020. מזה מספר שנים, Automat-IT ממנפת את הטכנולוגיה והשירותים של AWS והתואר ממחיש את המחויבות העמוקה שלנו לחברה, שמתבטאת בהחלטה אסטרטגית שלקחנו לפני שנתיים ולפיה All in AWS, כלומר – אנחנו מתמקדים אך ורק במוצרים שלה. מאז, לא חסכנו מאמצים בהכשרה ממוקדת ומקצועית של כל הצוותים שלנו, בביצוע עשרות הסמכות ומבחנים ובפיתוח מתודולוגיות פורצות דרך וחדשניות, המותאמות לעבודה עם AWS. אין ספק שהזכייה בפרס היא הכרה והוקרה ביכולות המקצועיות ובמחויבות שלנו, שמתורגמים לתוצאות בשטח”.

הוא הוסיף כי “כחברת DevOps מובילה ביצענו במהלך השנה האחרונה פרויקטים רבים של מיגרציה לענן של אמזון, כולל פתרון מקצה לקצה, כלומר – משלב האפיון למעבר לאמזון ועד לשלב שבו המערכת רצה בפרודקשן, וכמובן עזרה בתמיכה במערכות הפרודקשן 24/7. כל זאת עבור מגוון רחב ביותר של לקוחות – החל מסטארט-אפים, אותם הדרכנו כיצד להפיק את המירב מעבודה ופיתוח בענן, ועד לחברות וגופי ענק כגון אמדוקס, סינמדיה ורשות הטבע והגנים”.

“אנחנו עם הפנים קדימה וממשיכים במגמת הצמיחה שלנו, כשמטרתנו להוסיף ולמנף את שיתוף הפעולה שלנו עם AWS בישראל וב-EMEA, תוך כיבוש תחומים ויעדים נוספים ותוך חתירה להגעה למעמד של AWS Premier Consulting Partner”, סיכם קשטן.

 

פורסם ע”י “אנשים ומחשבים” ב- 9 בנובמבר 2020.

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם