נגישות
שפות
main-pic-company

בנועם טכנולוגיות. פתרונות להליכי משפט וגבייה

בנועם טכנולוגיות מתמחה בפיתוח מערכות/פתרונות Enterprise Legal Management) ELM) לניהול ובקרה ממכונים ואינטראקטיביים של הליכים משפטים והליכי גבייה לרבות, ניהול לשכות משפטיות, פניות, תביעות, תהליכי גביה, מוקדי גביה, פניות ציבור ועוד. חבילת הפתרונות הייחודיים של החברה מאפשרים לצמצם משמעותית את ההוצאות, להתייעל בתפעול ובניהול הסיכונים, לנהל, ולפקח על כלל הפעילויות המשפטיות והאדמיניסטרטיביות אשר מבוצעות הן בידי הארגון (צוות העובדים) והן על ידי ספקי שירותים חיצוניים (עורכי דין ויועצים במיקור חוץ), ועל ההיבטים המורכבים הכרוכים בהן.

הפתרונות האינטואיטיביים של החברה מאפשרים לכל ארגון להיות בהלימה ליעדיו העסקיים, הרגולטוריים או החברתיים, בלחיצת כפתור (III Basel, SOX, כושר פרעון ודרישות רגולטוריות שונות). באמצעות השימוש בפתרונות, ארגונים נהנים מ”ארגז כלים” מגוון המאפשר להתגבר על פערי ביזור של מידע משפטי-עסקי וממשל תאגידי פנים ארגוני, לבצע בקלות משימות מורכבות הגוזלות זמן רב, ולהפיק תובנות קריטיות ומידע בר-תביעה בנקישת אצבע.

בנועם טכנולוגיות מציעה שילוב סינרגטי ייחודי בין התמחות בענף המשפטי, בענף הפיננסי ובענף הטכנולוגי, ידע נרחב בתחום הודות לפעילות ארוכת שנים ורצופת סיפורי הצלחה בשטח, לצד יכולות מוכחות של התאמה אישית ואפקטיבית של המערכת לשווקים ורטיקליים שונים, ללוקליזציה, לדין המקומי, לתוכן הישים ולהתאמת התצורה לצרכי הארגון.

למידע נוסף אודות בנועם טכנולוגיות:

    כתובתמרטין גהל 7, פתח תקווה, ישראל
    טלפון03-6784723
    פקס03-6708667