נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-company

מלם דיגיטל. מגוון פתרונות דיגיטל מקצה לקצה

מספקת מגוון שירותי דיגיטל מקצה לקצה במודל Nearshore בהלימה לצרכים שלכם

בין אם מדובר בסטארט-אפ בתחילת הדרך, בחברת אנטרפרייז גדולה או תאגיד בינלאומי – צוותי הפיתוח שלנו עומדים לרשותכם בכל עת. שילוב הידע, הניסיון והיכולות של אנשי המקצוע מאפשר לנו ליצור עבורכם ממשקים טכנולוגיים פורצי דרך.

צוותי הפיתוח של מלם דיגיטל מתמחים במגוון פתרונות דיגיטל מקצה לקצה במודל המותאם לצורכי הלקוח.

אנו מציעים מגוון של פתרונות דיגיטל, באמצעות צוות מקצועי ומיומן שיודע לספק ללקוחות פיצוח מושלם, תוצר מבוקש, ‘ראש שקט’ וחסכון מובטח.

 • עיצוב ובניית אתרים

  האתר הוא כרטיס הביקור של העסק. אנחנו מודעים לכך היטב ודואגים להשקיע משאבים רבים כדי להמשיך לעמוד בחוד החנית של התחום. תהליך הקמת האתר נעשה ע"י צוות מיומן שידע להקים עבורכם אתר אפקטיבי ומתקדם.
 • פיתוח אפליקציות

  פיתוח אפליקציות מהווה את תשתית עולם הדיגיטל. התהליך מתחיל בגיבוש הרעיון, הבנה, אפיון, הגדרת המטרה ועד השלמת פיתוח המוצר. הצוות המיומן שלנו יסייע לכם לפתח ממשק ייחודי ויעיל, בהתאם לדרישה והצורך.
 • UI/UX

  עיצוב ממשקי משתמש (User Interface) ויצירת חוויית משתמש (User Experience) הם הפן החיצוני בעבודת הפיתוח, זה שעמו משתמש הקצה בא במגע. עם התגברות התחרות בתחום, ממשק איכותי יכריע אם המוצר יהיה גם רווחי ואפקטיבי
 • (IoT (internet of things

  האינטרנט של הדברים מספק הזדמנות יוצאת דופן לחברות להגדיל את הערך העסקי\פרטי באמצעות אוטומציה ואופטימיזציה של תהליכים להגברת מעורבות המשתמש. אנו מציעים פיתוח של מגוון יישומי IOT – מרגע התכנון ועד הטמעת המוצר הסופי.
 • בדיקות תוכנה ועלייה לסביבת ייצור

  בעידן הדיגיטלי צריך להישאר עם יד על הדופק ולכן פתרונות בדיקות תוכנה מתקדמים מאפשרות ללקוחות לצמצם סיכונים עסקיים, לקבל תמונת מצב מלאה על איכות המערכות המפותחות ולהבטיח חווית משתמש ורמת ביצועים ברמה הגבוהה ביותר.
 • פיתוח ותחזוק מערכות מידע אינטרנטיות

  מערכות המידע מאפשרות לנו להשתמש במשאבים והאמצעים הקיימים כיום באינטרנט כדי לחסוך זמן ועלויות, לצד ייעול תהליכי העבודה. פיתוח מערכות מידע בהתאמה אישית נעשית בשילוב פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וחדשניים המספקים מענה פורץ גבולות.

  כתובתמרכז מסחרי חזון דוד, מודיעין עילית
  טלפון072-270-3120