נגישות
שפות
main-pic-company

מלם גמל ופנסיה. פתרונות יעילים לניהול הגוף המוסדי

השינויים התכופים עקב הרגולציה המשתנה, לצד הצורך להבטיח כי הכספים הפנסיונים של המבוטחים ינוהלו כהלכה, מחייבים פתרונות מתוחכמים עבור גופים מוסדיים.

לצורך כך, יש את מלם גמל ופנסיה, המספקת פתרונות מחשוב מתקדמים לחברות מנהלות בתחום חסכון ארוך טווח. הפתרונות של מלם גמל ופנסיה מקנים ללקוחותינו כלים לניהול זכויות עמיתים, ניהול נכסי הקופה, כלי בקרה וייעול תהליכים תפעוליים, אשר מאפשרים שקיפות, דיוק והתאמה לדרישות הרגולציה.

החברה מציעה את שירותיה לחברות המנהלות קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה חדשות וותיקות וכן עבור חברות ביטוח המנהלות פוליסות חסכון. המערכות המוצעות על ידי מלם גמל ופנסיה נותנות מענה מותאם בפן הטכנולוגי והתפעולי, בהתאם לצרכי הלקוח ודרישות הרגולציה.

בין לקוחותיה של מלם גמל ופנסיה ניתן למנות את בתי ההשקעות פסגות, הלמן אלדובי, קרן הפנסיה הוותיקה גלעד, קופות הגמל “גל”, הנדסאים וטכנאים ועוד.

מלם גמל ופנסיה מציעה גם מתן שירותי תפעול ושירותים משלימים לקופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה. החברה פועלת ומסייעת בתפעול מערך עמיתים, מערך השקעות (לרבות שערוך נכסים וניירות ערך) ומערך הנהלת חשבונות, זאת באמצעות שילוב יוצא דופן של:

  • הון אנושי עם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף
  • פתרונות טכנולוגיים מתקדמים
  • איתנות פיננסית ועומק כלכלי
  • שיתוף פעולה עם הגופים המוסדיים המובילים במשק
  • היכרות מלאה עם החוק והוראות הרגולטור המשתנות תוך ביצוע התאמות כנדרש

 

 

למידע נוסף אודות על מלם גמל ופנסיה:

    כתובתמרטין גהל 7, פתח תקווה
    טלפון03-5605400