נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-company

4cast. Predictive Decision Intelligence

כל הצלחה עסקית, ארגונית או מבצעית, מתחילה בקבלת החלטות שמבוססת על תחזיות מדויקות. 4CAST נושאת אתכם מעל ומעבר ליכולות הבינה המלאכותית המוכרות ומאפשרת לכם לראות, תמיד, כמה צעדים קדימה.

חברת 4CAST שנוסדה בשנת 2018, מעסיקה יותר מ-40 עובדים מומחים בתחומם.

 

המשימה: לחזות טוב יותר כל תרחיש אפשרי

4CAST נולדה בעקבות תובנה של מייסדי החברה במהלך עבודתם עם צה”ל: למפקדים ולמקבלי ההחלטות חסרים כלים תומכי החלטה שיסייעו להם לקבל, בזמן אמת, את ההחלטות הנכונות ביותר.

תובנה זו, יחד עם הניסיון הרב שצברה חברת 4CAST וההצלחה הרבה של המערכת בצה”ל ובקרב צבאות וגופים ביטחוניים ברחבי בעולם, הובילו לפיתוח מערכת ייעודית לשוק האזרחי.

מערכת 4CAST מותאמת אישית למשימות, למטרות וליעדים של כל ארגון. המערכת מסייעת בקבלת החלטות קריטיות הנוגעות לניהול השוטף, לתזמון ותעדוף משימות ארגוניות, להתמודדות עם אילוצים בשטח, לתכנון וחיסכון במשאבים ולהתייעלות עסקית. יכולות אלו מסייעות למקבלי ההחלטות להבין את תמונת המצב המלאה, להבחין בפערים, לקבל החלטות בזמן אמת ולקבוע דרכי פעולה שתורמות להצלחת הארגון בכל אתגר שניצב בפניו.

 

כיצד 4CAST תומכת בקבלת החלטות ארגוניות?

4CAST מספקת כלים מבוססי חיזוי, התומכים בתהליכי קבלת ההחלטות והופכים אותם למהירים ואפקטיביים יותר.

באמצעות המתודולוגיה הייחודית שפיתחה 4CAST בתחום איסוף וארגון המידע, המערכת מתממשקת בקלות לכל מסדי הנתונים, למערכות המידע בארגון, למערכות מידע חוץ ארגוניות, כולל מערכות IoT והיא יכולה לשמש גם כמערכת הזנה לנתונים ומסמכים.

 

בסיוע יכולות AI מתקדמות, 4CAST מנתחת, מארגנת ומנהלת את נתוני ה-Big data שנאספו והופכת אותם למידע איכותי ביותר שניתן למדידה מול יעדי הארגון. מידע זה, אשר מלווה בתובנות ובהמלצות לביצוע, הופך לידע שמאפשר למקבלי ההחלטות להבין את ההשלכות הפוטנציאליות והעתידיות של כל החלטה אפשרית.

והתוצאה: התנהלות ארגונית יעילה, תוך מזעור הסיכונים הכרוכים בכל החלטה שתתקבל, בכל עולמות התוכן של הארגון: מדידה ארגונית, ביקורת, ניהול ההון האנושי, תחזוקה מונעת וניהול נכסים, ניהול למידה, ניהול סיכונים, המשכיות עסקית ועוד

 

לקוחות 4Cast

המערכות של 4CAST נבחרו ע”י גופים ביטחוניים וארגונים בתחומי האנרגיה, התשתיות, הבריאות והחירום בכל רחבי העולם, אשר נהנים מפתרונות גמישים בהתאמה אישית ומשירות יעיל של צוות מומחי החברה.

 

    כתובתרח' אבשלום גיסין 53, פתח תקווה
    טלפון03-9787659