שירותי אבטחת מידע מנוהלים

צוות מקצועני הסייבר של מלם תים מחכה לכם עם פתרון מקצה לקצה – שיאפשר לכם את הביטחון הנדרש עם שירותי אבטחה מותאמים אישית וצוות מקצועי שמנטר ונותן מענה במקרה הצורך. זה יאפשר לכם להשקיע בפעילות העסקית, כשאתם בטוחים שהמערכות שלכם יציבות, ונשמרת הפרטיות מידע רגיש הן בהיבטי הפעילות העסקית שלכם, והן בהיבטי נתוני הלקוחות שלכם.

מעטפת של פתרונות אבטחת מידע מבית מלם תים

מלם תים מציעה מגוון נרחב של פתרונות מקצועיים לאבטחת מידע, ניטור, בקרה, ושמירה על נתוני העסק שלכם. צוותי אבטחת סייבר מקצועיים יבנו לכם את הפתרון הכולל שיתאים בדיוק עבורכם. בין השאר, אנחנו מציעים:

 
 • ניטור תעבורה ופעולות ברשת האינטרנט ובדואר האלקטרוני של החברה 
  המערכות המתקדמות של מלם תים מנטרות בזמן אמת את כלל המידע הנכנס אל החברה מתוך מטרה לזהות איומים בזמן אמת ולהגיב במגוון אמצעים מתקדמים. חשוב לציין כי כחלק מהשירות הניתן יסופקו כלים, כללים ומידע על מנת להגביר את עירנות העובדים והמשתמשים ברשתות הארגון לסיכוני אבטחת מידע. 
   
 • WAF – מערכת חומת אש אפליקטיבית 
  WAF (Web Application Firewall) מנטרת את התנועה ברשת בפרוטוקול גלישה (HTTP) ומאפשרת קבלת מידע מהרשת רק במידה והמידע המגיע אל הארגון עומד ברשימת כללים המאפשרת הבטחת הבטיחות ומניעת קבלת וירוסים ואיומים אחרים.  
   
 • ביצוע מבחני חדירה – PT  
  כחלק מהשירות של מלם תים ללקוחות אבטחה המידע שלנו, מבוצעים מבדקי חדירות (PT – Penetration Tests) על ידי אנשי מקצוע באמצעות כלי פריצה מתקדמים ובאופן מבוקר, על מנת לוודא שמערכות הארגון הן עמידות ויציבות ולספק פתרונות נוספים במידת הצורך. 
   
 • אבטחת המידע הארגוני הנמצא בענן – Cloud Security 
  ארגונים רבים משלבים היום, ובצדק, מערכות, אפליקציות ואזורי אחסון מידע בענן. מידע ארגוני המצוי בענן נדרש לתשומת לב מיוחדת בנושאים של אבטחת מידע, בהתאם למאפייני השירותים שהארגון מקבל בענן. 
   
 • אבטחת API  – אבטחת מידע שזורם בין רכיבים שונים של אפליקציות ותוכנות
  ארגונים משתמשים היום בצורות שונות בממשקי תכנות יישומים (APIs) המאפשרים, למשל, העברת מידע בין פלטפורמות או אפליקציות. על “צינורות העברת מידע” אלה יש להגן ולנטר את המידע הזורם בהם לכל כיוון לצד אבטחת כל מערכות הקצה.

צוות מקצועני הסייבר של מלם תים מחכה לכם עם פתרון מקצה לקצה – שיאפשר לכם את הביטחון הנדרש עם שירותי אבטחה מותאמים אישית וצוות מקצועי שמנטר ונותן מענה במקרה הצורך. זה יאפשר לכם להשקיע בפעילות העסקית, כשאתם בטוחים שהמערכות שלכם יציבות, ונשמרת הפרטיות מידע רגיש הן בהיבטי הפעילות העסקית שלכם, והן בהיבטי נתוני הלקוחות שלכם.

Ciso as a Service – ניהול אבטחת מידע כשירות

CISO (Chief Information Security Officer) הוא איש מקצוע שתפקידו לנהל את תחומי אבטחת המידע בעסק. מלם תים מציע שירותי CISO חיצוניים המאפשרים לארגון לדעת, שהוא מקבל את הפתרונות המעודכנים והמתאימים ביותר לעסק, בחבילה שתאפשר גם הגנה וגם יציבות המערכות, ותוך חיסכון משמעותי בעלויות. 

EDR – Endpoint Detection and Response

EDR היא פלטפורמה המספקת אבטחה וכוללת ניטור שוטף של התנהגות בנקודות קצה (בשונה לפעילות תוכנות האנטי וירוס בעבר המבוססת על חתימות). פלטפורמת EDR  מאפשרת ניטור וזיהוי של אירועי פישינג, זליגת נתונים, אפליקציות כופר וסיכוני תקיפה אפשריים אחרים 

SIEM SOC - ניטור 24/7 של מערכות הארגון והתעבורה ברשת 

מרכז הבקרה מפעיל מגוון כלים מתקדמים המספקים ניטור שוטף של מערכות העסק, זיהוי אירועי אבטחה ותגובה מהירה ומקצועית בכל מקרה של זיהוי איום בזמן אמת.

ADR – Application Detection and Response

בהמשך לפלטפורמת ה – EDR, כלי ה - ARD מאפשרים ניטור פעילות אנומאלית ברמת האפליקציה. כך למשל, אם משתמש מסויים רגיל לעבוד בצורה מסויימת באפליקציה מסויימת ובזמן מסויים ואותו משתמש או מתחזה לו פועלים באותה אפליקציה באופן שונה, כלי ה - ADR יגלו זאת מיד ויתריעו לגורם הרלוונטי

היתרונות הגדולים של מלם תים באבטחת המידע שלכם

 • לא כל ארגון יכול, או מעוניין, להחזיק צוות אבטחת מידע In-House ולהשקיע בעדכון הידע והמערכות בארגון באופן שוטף. הצוותים החיצוניים המנהלים שירותי אבטחת מידע לעסקים, מאפשרים לארגונים לדעת שהמערכות שלהם בידיים טובות ולשחרר אותם מהצורך לנהל צוותי אבטחת מידע ששומרים על ידע ומוצרי אבטחה מעודכנים בכל עת. היתרונות בעבודה עם מלם תים לארגון שלכם הם: 

  • צוותים מקצועיים, ידע ומערכות המהווים את חוד החנית בכל הקשור לפתרונות אבטחת מידע 
  • שחרור הארגון מהצורך לנהל את תחום אבטחת המידע 
  • ניטור והגנה 24/7, כולל מענה מקצועי באירועי איום על אבטחת המערכות בארגון 
  • עדכוני מערכות כחלק מהשירות 
  • פתרון מותאם אישית לארגון, לארכיטקטורת המערכות שלכם ולצרכי העסק 
  • עלויות מופחתות ביחס לעלות ניהול אבטחת הסייבר של העסק באופן פנימי.  

כך תדעו שהמערכות שלכם מאובטחות

חטיבת אבטחת המידע מבית מלם תים מציעה התאמה אישית של שירותי האבטחה לארגון שלכם, תוך הטמעת כלי אבטחת מידע מוכרים ויעילים, המתעדכנים באופן שוטף.  

צרו איתנו קשר, ונשמח להציע לכם ליווי מותאם אישית. כך תוכלו לדעת שכל הפעילות העסקית שלכם בטוחה בכל עת, ושהנתונים שלכם מוגנים.  

2024 כל הזכויות שמורות לתים נתקום

השאירו פריטים

לפגישת ייעוץ עם המומחים שלנו השאירו פרטים בטופס.