נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Infrastructure-Integration
תשתיות ואינטגרציה

פתרונות ללקוחות Mainframe

פעילות המיינפריים בקבוצת מלם תים היא פעילות ותיקה, אך בעיקר, מתחדשת ומתפתחת. תים היא השותפה הבלעדית בישראל של חברת יבמ למכירת מחשבי מיינפריים מתוצרתה.

פעילות המיינפריים מבוססת על צוות מומחים ייעודי ומקצועי, התומך בלקוחות המיינפריים מקצה לקצה בכל התחומים הרלוונטיים: ביצוע פרויקטים מורכבים, שירותי ייעוץ, התאמה ומכירה של תוכנות מיינפריים לצרכי הלקוח ומיקור חוץ.

בנוסף לכך, קבוצת מלם-תים מפעילה מחשב מיינפריים שבבעלותה, במרכז המחשבים בירושלים, לטובת לקוחות המעוניינים בשירות זה. מרכז המחשבים מאויש במפעילים ומומחים במערכות מינפריים ומערכות פתוחות בכל מגוון ההתמחויות: מערכות הפעלה, בסיסי נתונים, אבטחת מידע, תקשורת, ניהול אחסון, שו”ב וניהול תהליכי ייצור. מרכז המחשבים מתאים גם לאירוח מערכי ייצור ו-DR בבעלות לקוחות המיינפריים כולל המערכות הפתוחות הנלוות.

חטיבת התוכנה של קבוצת מלם תים – Team Software מייצגת בבלעדיות את חברת MICROFOCUS, מובילה עולמית בתחום מודרניזציית מערכות מיינפריים, ייעול תהליכי הפיתוח ובדיקת והרצת יישומים בסביבת Z/OS.

בין הפתרונות המוצעים :

 • Enterprise Developer – סביבת פיתוח מתקדמת מבוססת Visual Studio או Eclipse, לבחירה, עבור יישומי z/OS
 • Enterprise Test Server – סביבת בדיקות המאפשרת ביצוע לא רק Unit test אלה בדיקות פונקציונליות מלאות , תוך שילוב משאבים מקומיים ומרוחקים על z/OS (תכניות, קבצים, מסדי נתונים)
 • Enterprise Server – סביבה המאפשר הרצת תכניות Cobol/Assembler/PL/I, batch או CICS על Windows או Linux/Unix.
 • בדיקות תוכנה – SILK – איכות תוכנה בדרך הנכונה

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO