נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Payroll-Systems
מערכות שכר גמל ופנסיה

פתרונות שכר

מלם שכר מקבוצת מלם תים מציעה שלל פתרונות מתקדמים לניהול שכר, חישוב, ניטור ותחקור המשרתים הן את חשבי השכר בארגון, הן את הדרג הניהולי והן את עובדי הארגון עצמם, שזוכים לנגישות למידע החשוב להם. בנוסף, הקבוצה מעמידה לרשות לקוחותיה מערך תמיכה מקצועי המופעל על ידי טובי המומחים.

הפתרונות פועלים בתיאום עם תקנות העבודה הקבועות בחוק הישראלי וכן עם רשויות המס ,המוסד לביטוח לאומי וכל קופות הגמל. שינויים בחוק מתעדכנים באופן אוטומטי, כך שניתן להבטיח שליטה מלאה וסנכרון מדויק בין כל המרכיבים המשפיעים הן על התשלום לעובד והן על הוצאות הארגון.

חישוב שכר הנכון והמדויק ביותר בישראל

 • פתרונות השכר הינם ידידותיתיים למשתמש ומאפשרים עצמאות תפעולית מקסימאלית במאגר נתונים אחד ממוחשב:

  מערכת השכר Malam PayRoll

  מערכת השכר Malam PayRoll הינה חלק מהפתרון הייחודי של מלם שכר הן בהיבט המקצועי והן בהיבט הטכנולוגי. המערכת הינה חלק אינטגראלי בתפיסת הפתרון הכולל לניהול ההון האנושי ומאפשרת לארגון לשלוט בהוצאות השכר שלו עוד לפני עיבודו, ולבצע בקרה, ניתוח ותחקור מקיפים לאחריו.

  מערכת השכר מבית מלם שכר מותאמת לצרכי כלל המגזרים החל מהשירות הציבורי וכלה בגופים עסקיים. המערכת מבצעת חישוב ותשלום שכר בהתאם להסכמים קיבוציים או חוזים אישיים בכלל ועל פי חוקות השכר הפרטניות של הלקוח בפרט. לרבות תשלומים שנתיים, ניכויים למס הכנסה, ביטוח לאומי, הפרשות סוציאליות, הלוואות וכדומה.

  תביעות ודיווחים ממוכנים לביטוח לאומי

  השירות נועד לפשט למעסיק את תהליך הדיווח החודשי למוסד לביטוח לאומי, במסגרת השירות מועבר באופן אוטומטי באמצעות ממשק, קובץ 102, קובץ זיכויים, תביעת גמלאות ביטוח לאומי, ממשק לידות וקבצי מבוטחים.

  סימולטור שכר פרטני וקיבוצי

  סימולטור השכר הינו כלי חיזוי מתקדם המאפשר למשתמש ולמנהלים בארגון לבחון אירועים ושינויים עתידיים ובכך לקבל החלטות ארגוניות בתחום השכר.

  חישוב פיצויים וגמר חשבון

  ביצוע חישוב פיצויים ומענקי פרישה לעובד שסיים את עבודתו, במסלול פיצויים או במסלול פרישה לגמלאות, כולל: מענק הסתגלות, הודעה מראש, פדיון חופשה, פדיון מחלה וכדומה.

  מערכת 101 אלקטרוני

  מערכת 101 אלקטרונית עונה על כל דרישות הסף של רשות המיסים. המערכת מבטלת את הצורך בניירת ואגירת מסמכים ומקנה לחשבי השכר גישה מהירה וקלה למסמכים הללו בעת הצורך. העובדים ממלאים את הטפסים באופן ממוכן, קל , יעיל ומהיר .

  תלוש אינטרנטי חכם

  באמצעות התלוש האינטרנטי, העובד זוכה למבט מלא ועדכני על נתוני השכר, באופן מלא ובלתי אמצעי. כך הוא יכול לשאול, לבקר ולדעת שהארגון מבטיח לו שקט נפשי תוך שקיפות מלאה.

  אפליקציית נתוני שכר בסלולר

  אפליקציית M-SLIP לצפייה בנתוני השכר בסלולר, מאפשרת גישה קלה לכלל נתוני השכר העיקריים של העובד.

  מערכת שכר עידוד

  מערכת שכר עידוד הינה מערכת ממוחשבת המבצעת את חישובי הפרמיה לעובדים.
  מערכת דיווח וחישוב שכר עידוד משמשת כחלק מתהליך עבודה חודשי שבו מדווחים נתוני הפעילות של המחלקות השונות בארגון, נתונים אלה משולבים בנתוני הנוכחות של העובדים ומשמשים לחישוב פרמיית שכר עידוד אישית לכל עובד.

  למד עוד

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO