נגישות
שפות
main-pic
פיתוח תוכנה

עולם ה- Mobile

פיתוח אפליקציות מובייל לעסקים הוא אחד התחומים הנדרשים ביותר בימים אלו. אפליקציות מובייל נבנות כמענה למגוון רחב מאוד של פעילויות ומגזרים עסקיים.

מלם תים הינה בעלת ניסיון משמעותי והתמחות בפיתוח פתרונות לסביבת המובייל ברמות מורכבות שונות, כולל קישוריות למגוון טכנולוגיות ופתרונות עסקיים. המענה של מלם תים כולל הליך אפיון משותף עם הלקוח לזיהוי צרכיו הייחודיים, בניית הארכיטקטורה הנדרשת, ניתוח צרכי משתמשי הקצה, מחלקה של מומחי UX ומתן מענה מלא לצורך העסקי.

החברה מפתחת אפליקציות מתקדמות לכל סוגי המכשירים הניידים ומערכות ההפעלה. בנוסף, מביאה עימה מלם תים ניסיון מוכח ומיקוד מקצועי בפיתוח אפליקציות הכוללות התאמה לאתרי אינטרנט ריספונסיביים ואינטגרציה בין מקורות מידע מרובים.

שימוש בטכנולוגיות המובייל יוצר חיבור עסקי ללקוחות, מייעל את הממשק שבין מחלקות אנשי השטח למערכות ניהול המשרד, ומשפר את התוצאות העסקיות של לקוחותינו.

בין פתרונות המובייל ניתן למצוא טיוב נתונים, מכירות, שירות לקוחות, ניהול מלאי וגישה למידע בזמן אמת המשפרת את ביצועי הארגון כולל קישוריות לפתרונות IoT והתקנים לבישים.

סיפורי הצלחה

משרד מבקר המדינה
אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
קשרי תעופה
הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
עמית גלבוע | IT Manager
שירות התעסוקה הישראלי
אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
יובל שגיא | מנמ"ר
הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
תומר נתן | CFO