נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Infrastructure-Integration
תשתיות ואינטגרציה

פתרונות הדפסה

מלם תים מציעה מגוון פתרונות הדפסה משולבים לארגונים גדולים ובינוניים, פרי פיתוח של היצרנים המובילים Brother, Lexmark, HP ו- Ricoh.

צוות מומחי ההדפסה שלנו מספק שירות, תמיכה, תחזוקה, יעוץ וסיוע לבחירת הפתרון המיטבי עבור הצרכים הארגוניים, תוך התחשבות בחסכון ובהתייעלות, כמו גם שילוב בתשתיות ה-IT ובמערכות האחרות הקיימות בארגון.

החברה מעסיקה כ-300 מומחים טכניים, בכלל זה מהנדסי וטכנאי שירות, בפריסה ארצית, 24/7, זאת לצד מעבדת שירות מרכזית במשרדי החברה, וכל המערך הזה מוסמך למתן שירות ייעודי מטעם היצרנים השונים.

 • הדפסה תלת-ממד

  לצד פתרונות ההדפסה הקונבנציונליים, לקבוצה מרכז החדשנות לטכנולוגיות הדפסה בתלת-ממד.

  המרכז הוקם בשיתוף פעולה עם חברת 3D Systems – חלוצה ומובילה עולמית בתחום מדפסות התלת-ממד (3D Printing), במטרה לספק מקור ידע, פתרונות מתקדמים, ייעוץ וליווי מקצועי של מומחים טכנולוגיים מובילים, לצד קורסים והכשרות מקצועיות רלוונטיות לקידום תחום ההדפסה התלת-ממד בישראל. מדפסות התלת-ממד מאפשרות לאלפי לקוחות במגזר המוסדי, התעשייתי והפרטי לחוות מידי יום סביבת עבודה חדשנית, תחרותית ואיכותית יותר.

  כנציגתה של חברת 3D Systems, פלטפורמת הפתרונות העשירה שמציעה תים בתחום הדפסת תלת-ממד כוללת: מגוון טכנולוגיות להדפסה תלת-ממדית בצבע מלא של מודלים מורכבים, יצור אבי טיפוס לקיצור שלב הפיתוח, כלי תכנון הנדסיים ופתרונות בהנדסה לאחור.

   

  למד עוד

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO