נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Communications-and-Cyber
סייבר ותקשורת

סייבר- פתרונות ושירותים

אנחנו חיים בעידן בו איומי סייבר מהווים איום ברור ומידי על כל הישג טכנולוגי ועסקי.

ארגונים מכל מגזרי השוק חווים התקפות ואירועי סייבר מורכבים שיש בהם לפגום בזמינות של תשתיות טכנולוגיות חיוניות. ההסלמה של אירועי הסייבר לצד שימוש בחולשות ופרצות במערכי המידע מובילים לדליפות וזליגות מידע עצומות ולחשיפת פרטיות מידע אישי ועסקי.

בעולם התשתיות הקריטיות איומי הסייבר אף מהווים סכנה ברורה על חיוניות והמשכיות התשתיות לצד אפשרות פגיעה פיזית במתקנים ואף סיכון חיי אדם.

בעולם מאתגר זה נאלץ ה CISO הארגוני להתמודד מול חזיתות רבות ולתת מענה אבטחתי שתואם את התקדמות הארגון ואימוץ של טכנולוגיות חדשות ואתגרים חדשים בתחום האפליקטיבי, מתחום הנידות, הענן וכו. וזאת תוך שמירה על התייעלות תפעולית ומחסור כרוני במשאבי IT.

ההתמחות של מלם תים במתן פתרונות טכנולוגים כוללים, לצד הידע והמיומנות הנרכשת בתחום זה, הופכים אותנו לכתובת שלכם בעולם הסייבר ואבטחת המידע. אנו יוצאים מנקודת מוצא כי הפתרון ללקוח חייב לתת מענה לכל מכלול הרבדים הרלוונטיים להגנה על נכסי המידע הרגיש תוך שמירה על זמינות ורציפות.

חטיבת אבטחת המידע והגנת סייבר של מלם תים היא הגוף המוביל בישראל לפתרונות ושירותי אבטחת מידע, ולרשותה עומדים מעל 70 מומחי אבטחת מידע.

לחטיבה פרויקטים מהגדולים בהיקפם בארץ והיא פועלת בכל מגזרי המשק. בסיס הלקוחות הרחב והניסיון הרב מספקים ערך מוסף לארגונים, וחוסכים לכם את עקומת הלימוד הגבוהה של יישום פתרונות מורכבים בתחומים אלו.

החטיבה מספקת פתרונות כוללים בהתבסס על שותפות אסטרטגית עם החברות המובילות בתחום הגנת הסייבר ביניהן:  Symantec, PaloAlto Networks, Fortinet וחברות רבות נוספות.

 

 

 • Enforcing Zero Trust Model

  מתודולוגית אבטחת מידע להתמודדות עם איומים מורכבים

  אכיפת המתודולוגיה מבוססת על פתרונות המכילים מגוון רחב של נקודות בקרה ואכיפה ברשת למטרת מניעת ניידות של קוד עוין, דגש על מיקרו וננו סגמנטציה, על אכיפה ועל הקשר בין משתמשים לאפליקציות לבין המידע בכל מקום שהוא נמצא, קרי ברשת הארגונית, בענן הפרטי ובעננים הציבוריים שהארגון משתמש בהם.

  למד עוד
 • פתרונות לאבטחה רשתית מתקדמת

  אבולוציה של מערכות אבטחה רשתיות, שילוב אנליטיקה ומנגנוני ניתוח תעבורה מתקדמים המבוססים על מודל אבטחה רב-שכבתי. התבססות על פתרונות מקטגוריית NGFW, NGIPS, NGSWG וכו

  למד עוד
 • Identifying & Mitigating Lateral Movement

  מניעת ניידות האיום וזיהוי איומים מוסווים ברשת

  פתרון של מניעת ניידות האיום וזיהוי איומים מוסווים ברשת.  יצרנים מובילים: Fireeye, Fenror7, Guardicore

  למד עוד
 • Cloud Security

  אבטחה ומיגרציה בטוחה לענן

  פתרונות לאבטחה של סביבות ענן ומיגרציה בטוחה לענן:CASB, Cloud Governance, IaaS/SaaS Security, Cloud Workload Protection

  למד עוד
 • Container Security

  אבטחה וניתוח איומים בסביבות Container ו Serverless

  אבטחה וניתוח איומים בסביבות Container  ו Serverless על בסיס פתרונות של חברת PaloAlto Networks, Twistlock Guardicore, Cisco ואחרים.

  www.twistlock.com

  https://www.cisco.com/c/en/us/products/cloud-systems-management/container-platform/index.html

   

   

   

   

  למד עוד
 • Network Visibility

  ניתוח רשתות לבניית תשתית למערכות אבטחה אנליטיות
 • OT Security

  פתרונות להגנה על תשתיות OT/ICS

  מכלול פתרונות טכנולוגיים מתקדמים להגנה על תשתיות OT/ICS בסביבות שונות לרבות אנרגיה, ייצור, מתחמים ובניינים ועוד.

  למד עוד
 • מניעת זליגת מידע (DLP)

  כל ארגון, ובמיוחד כזה העוסק במידע רגיש (פיננסי, אישי, רפואי, שיווקי, בטחוני או אחר) מחויב למנוע זליגה של מידע אל מחוץ לארגון – בין אם הזליגה נובעת מטעות אנוש, רשלנות או בין אם היא בוצעה בכוונת זדון.

  על מנת להתמודד עם הנושא, פיתחה מלם תים מתודולוגיה ייעודית שמטרתה לאתר ולמנוע אירועי זליגת מידע במעוד מועד. המתודולוגיה והטכנולוגיה מותאמת לצרכי הארגונים השונים, ומאפשרת קיום אבטחה הדוקה על המידע והנתונים הרגישים בארגון.

  מערכות ה- DLP שמלם תים מיישמת, משלבות הגנה נקודתית על תחנת הקצה והגנה רוחבית על המידע בארגון.

  למד עוד
 • Secutiry Awarness

  הפתרון: DCOYA

  Secutiry Awarness, פלטפורמת פתרונות חדשנית ליצירת מודעות, חינוך, ומניעה למתקפות פישינג ארגוניות.

  למד עוד
 • Web Isolation - גלישה מאובטחת

  פתרון האבטחה של Fireglass מאפשר לנתק לגמרי את משתמשי הקצה מסכנות להם הם חשופים בזמן גלישה, ולבודד את הפעילות הארגונית למקסום האבטחה, תוך שמירה על אופן עבודה שוטף לחלוטין שלא דורש שום שינוי ארגוני.

  מקרי ההתקפה המוצלחים על חברות וארגונים גדולים בעולם מלמדים אותנו שהחוליה החלשה במרבית המקרים הייתה עובד או עובדת אשר לחצו על קישור או פתחו קובץ שנראה כתמים, אך בפועל גרם לנזק כבד לחברה.

  לאור זאת, היום כבר ברור שנושא הגלישה המאובטחת הוא תנאי הכרחי להתנהלות עסקית תקינה של ארגונים גדולים, והוא ללא ספק חלק אינטגראלי של כל חברה שמעוניינת לשרוד לטווח ארוך.

  פתרון האבטחה של Fireglass מאפשר לנתק לגמרי את משתמשי הקצה מסכנות להם הם חשופים בזמן גלישה, ולבודד את הפעילות הארגונית למקסום האבטחה, תוך שמירה על אופן עבודה שוטף לחלוטין שלא דורש שום שינוי ארגוני.

  הפתרון החדשני של חברת Fireglass ייחודי ביכולתו לאפשר גלישה מאובטחת בחברות וארגונים תוך בידוד (Isolation) מלא בין הרשת הארגונית לרשת האינטרנט (Air-Gap) ללא צורך בשרתי טרמינל של מיקרוסופט או סיטריקס, דבר שמפשט את ארכיטקטורת ה- IT הארגונית.

  בנוסף, פתרון זה מספק חווית גלישה טבעית (Native) ותמיכה בכל הדפדפנים הנפוצים. הפתרון המבוסס על תשתית Linux מוצע כמכשיר וירטואלי (Virtual Appliance) המיושם ברשת הארגונית או בענן ואיננו מצריך התקנה כלשהיא בתחנות הקצה. ארכיטקטורת הפתרון מאפשרת גלישה באיכות וביצועים גבוהים, רמת אבטחה גבוהה וניהול פשוט ויעיל מצד הארגון תוך חסכון מהותי בעלויות התשתית הנדרשת, ביחס לפתרונות אחרים בשוק.
  https://www.symantec.com/products/web-isolation

  למד עוד
 • MFT (Manage File Transfer)

  פתרונות העברת מידע וקבצים בצורה מאובטחת

  Aspera הוא מוצר מוביל מבית IBM, אשר נועד להעברה של קבצים גדולים במיוחד, לכל מרחק, במהירות מרבית בצורה מאובטחת ומנוהלת.

  InfoBay הינה פלטפורמה מתקדמת וייחודית לניהול מקיף, הפצה, ושינוע מידע מאובטח ומוצפן ממגוון היחידות העסקיות והמערכות בארגון למגוון הנמענים שמתקשרים עם הארגון (קבועים ומזדמנים).

   

   

  למד עוד
 • ReviveSec

  קבלת מידע ממערכות אבטחת המידע שנמצאות בארגון בזמן אמת

  מערכת Revive מאפשרת לקבל מידע ממערכות אבטחת המידע שנמצאות בארגון בזמן אמת, החל מהשכבה הפיזית עד לשכבת האפליקציה שתכליתו להגיע למיצוי המידע והגעה למסקנות אופרטיביות מידיות.
  מערכת Revive מנטרת באופן רציף את מערכות אבטחת המידע ובמידת הצורך תבצע את הפעולות הבאות:

  • זיהוי בעיות ותיקון אוטומטי לחלק מהבעיות שהפתרון שלהן לא יגרום לתופעות לוואי לא רצויות או הפסקת שירות.
  • קבלת תוצאות מידיות, תמונה מלאה ומעמיקה של מערכות אבטחת המידע 24/7/365.
  • התרעות קריטיות יישלחו באמצעות המייל בתוספת הסבר קצר על הבעיה ומשמעותה.
  • מבט על באמצעות Dashboard גרפי, על מנת לקבל קנה מידה על מצב המערכות.
  • פיתוח חדשני שיאפשר לזהות ולמנוע התקפות מסוגים שונים, למשל Explots, scanners, Botnet ועוד.
  • זיהוי וחסימה ודיווח אוטומטיים של כתובות “מרעישות/תוקפות” בהתאם להגדרות הלקוח.

   

  למד עוד

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO