נגישות
שפות
main-pic
פיתוח תוכנה

שירותי פיתוח בסביבות JAVA & Oracle

מלם תים מובילה בישראל ביישום טכנולוגיות JAVA ו-JEE. החברה מספקת שירותי ייעוץ, הדרכה, פיתוח, ואינטגרציה ביישום טכנולוגיות JAVA בסביבות שונות, ובהתאם לצורכי הלקוח. זאת תוך התמחות בכלים ובסביבות, כגון: Oracle, Weblogic, Websphere, JBoss ועוד מגוון רחב של פתרונות Open Standards והקוד הפתוח, ובליווי צוות המונה מעל ל-70 מומחים.

מלם תים מבצעת יישום מערכות מבוססות ERP, המתבססות ב-Oracle Applications, וכן מספקת שירותי פיתוח תוכנה בסביבת Oracle ופועלת בשוק התוכנה הישראלי.

הקבוצה מתמחה בפיתוח והטמעת מערכות מיד במגוון רחב של טכנולוגיות, פלטפורמות וסביבות עבודה, ובמסגרת זו אף זכתה זכתה להכרתה של Oracle כשותף זהב.

סיפורי הצלחה

משרד מבקר המדינה
אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
קשרי תעופה
הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
עמית גלבוע | IT Manager
שירות התעסוקה הישראלי
אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
יובל שגיא | מנמ"ר
הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
תומר נתן | CFO