נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Infrastructure-Integration
תשתיות ואינטגרציה

תשתיות

מיומנותה המקצועית של מלם תים בפריסה והטמעה של תשתיות מחשוב בהיקפים שונים, מבטאת עשרות שנים של פעילות אשר במהלכן ליוותה הקבוצה את חדירת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לעסקים ולארגונים בישראל ואף מעבר לים.

במסגרת זו, למלם תים ניסיון רב בכל השלבים של מחזור חיי המערכת, אפיון, תכנון, הקמה, שדרוגים, תחזוקה ייעוץ ותמיכה שוטפת.

פתרונות המחשוב לעסקים, כוללים מגוון רחב של פריסת תשתיות מחשוב ובכלל זה:

 • תכנון והקמת מערכות מחשוב ארגוניות: חדרי מחשב הכוללים שרתים, מערכות גיבוי ושחזור, פתרונות להמשכיות עסקית (Business continuity), התאוששות מאסון (Disaster recovery) והגנה על המידע (Data Protection)
 • הקמת תחנות עבודה (VDI) ותחנות עבודה על-גבי תשתיות בענן
 • מחשבים אישיים וניידים
 • מסכים
 • פתרונות הדפסה מתקדמים

הודות למעמדה הבכיר, כשותפה עסקית אסטרטגית של יצרניות חומרה בינלאומיות, כדוגמת: Dell EMC, IBM, Lenovo ,HPE, Cisco,  ואחרות – מביאה מלם תים ללקוחותיה בכל נקודת זמן את הטכנולוגיה, המוצרים ופתרונות תשתית המחשוב החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם.

 • שרתים ארגוניים

  אנו מייצגים את מגוון הפתרונות המובילים בתחום השרתים, ובכלל זה: Dell, IBM, Lenovo, HPE, Cisco ועוד.

  השירות שאנו מספקים כולל מיפוי ראשוני של המצב הקיים בארגון, רישום מדויק של כל הרכיבים עליהם נידרש לספק שירות והתקנת רכיבים נדרשים, להשלמת מערכת השרתים של הארגון.

  פעולות התחזוקה השוטפת כוללות פעולות תחזוקה של השרתים הפיזיים, כמו גם כוללים פעולות תחזוקה מונעת, לצורך איתור תקלות במעוד מועד.

  צוות המומחים שלנו, שהינו בעל ניסיון עשיר ובעל הכשרות והסמכות ייעודיות מבצע את הפעולות הנדרשות בהתאם לצרכי הלקוח.

  למד עוד
 • מערכות אחסון והמשכיות עסקית

  מזה שנים, מלם תים מובילה את תחום האחסון והגיבוי בישראל. במסגרת זו צוות המומחים של מלם תים מסייע ללקוחותינו ליישם מערכי אחסון מרכזיים, תוך אפיון ותכנון מערך האחסון במודל המתאים ביותר לצרכים של כל לקוח ולקוח.

  כחלק בלתי נפרד מתהליך התכנון, אנו כוללים גם בניית אסטרטגיית גיבוי מקיפה, המורכבת ממספר רבדים ומתבססת על מגוון הפתרונות המתקדמים ביותר של חברות כגון EMC, NetApp, IBM, Lenovo, HPE ועוד.

  אסטרטגיית הגיבוי שלנו עושה שימוש בטכניקות מתקדמות של התאוששות מאסון (DR), לצד התוויה ויישום של תכנית מקיפה להמשכיות עסקית.

  למד עוד
 • תשתיות תוכנה

  תחום שירותי מומחה (professional services) של תים מתמקד בייעוץ, אפיון, תכנון ויישום של פתרונות מבוססי תוכנות תשתית, של החברות המובילות, לסביבת המחשוב הארגונית.

  ההתמחויות שלנו ממוקדות במיוחד בפלטפורמות של חברות כגון Microsoft, VMware, Symantec וכן בכלים משלימים לפלטפורמות אלו.

  למלם תים שיתוף פעולה אסטרטגי עם יצרני התוכנה המובילים בעולם וברמות הגבוהות ביותר, ואף הסמכות רבות ובקטגוריות שונות של Microsoft, VMware, Symantec ויצרנים רבים נוספים.

  למעלה מעשור, האחרונות זכתה חטיבת התשתיות של מלם תים, בפרסים רבים כשותף מצטיין בקטגוריות שונות מטעם היצרנים המובילים.

  למד עוד

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO