נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Software-Development
Software Solutions

Agilepoint

 • ממשק בניית יישמוים

  AgilePoint NX’s App Builder - מאפשר לבנות אפליקציות עסקיות וארגוניות בממשק פשוט וידידותי, כאשר יישומים אלו יוכלו להתממשק לסביבות עבודה מתקדמות בהם משתמשים בארגון כגון: SharePoint, Office 365, Saleforce, SAP ומערכות ווביות נוספות.
 • eForm Builder

  באמצעות AgilePoint NX משולבת הטופס Builder, אתה יכול לבנות משהו מצורות פשוטות עם רק כמה שדות ופקדים כדי מורכבות, צורות רבות-לשוניות. eForm בונה מספק יותר מ -50 סוגים מלאים, מה שמאפשר לך לבנות טפסים מכל תחכום. ו eForm Builder מאפשר לך לבנות לוגיקה עסקית לתוך הטופס עצמו, מה שמאפשר ארגון מחדש דינמי של הטופס המבוסס על קלט מהמשתמש.
 • סט כלים משולב לארגון שלך

  AgilePoint NX הוא אוסף משולב במלואו של כלי פיתוח וניהול. אתה יכול לחבר אפליקציות, טפסים עיצוב, להוסיף דוחות, להתחבר למקורות נתונים, לנהל תהליכים שלך בזמן הטיסה, ולנתח את יעילות התהליכים מאותה סביבה. החלק הכי טוב הוא מרכז עבודת AgilePoint NX יכול להיות מוטבעת SaaS האחר ועל-נחות יישומים אינטרנט, כגון SharePoint, Salesforce, ו- SAP.
 • דוחות

  AgilePoint NX מאפשר לך לשלב דוחות מתוחכמים לתוך היישומים שלך. פשוט גרור ושחרר את התרשים המייצג בצורה הטובה ביותר את אוסף הנתונים והגדר את מקור הנתונים.
 • מקורות מידע

  עם AgilePoint NX, קל להתחבר לאחת או יותר מקורות מידע ראשוניים לאפליקציות ניהול תהליכים עסקיים בארגון שלך. שדה-מיפוי AgilePoint NX מקל עליך להשיג את הנתונים הנכונים במקומות הנכונים. נתונים ומידע הנמצאים בתוך סביבות האגון שלך יכולים להיות מוצגים על כל מכשיר!