נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Software-Development
פתרונות תוכנה

Agilepoint

AgilePoint iBPMS הנה חבילת תוכנה לניהול תהליכים עסקיים (BPMS) מתקדמת, מדור 3, לניהול תהליכים בכלל, ותהליכים עסקיים בפרט, לחיבור ויצירת הממשק בין אנשים, מערכות ומידע.

 

 • ממשק בניית יישומים

  AgilePoint NX’s App Builder - מאפשר לבנות אפליקציות עסקיות וארגוניות בממשק פשוט וידידותי, כאשר יישומים אלו יוכלו להתממשק לסביבות עבודה מתקדמות בהם משתמשים בארגון כגון: SharePoint, Office 365, Saleforce, SAP ומערכות ווביות נוספות.
 • eForm Builder

  באמצעות AgilePoint NX משולבת הטופס Builder, אתה יכול לבנות משהו מצורות פשוטות עם רק כמה שדות ופקדים כדי מורכבות, צורות רבות-לשוניות. eForm בונה מספק יותר מ -50 סוגים מלאים, מה שמאפשר לך לבנות טפסים מכל תחכום. ו eForm Builder מאפשר לך לבנות לוגיקה עסקית לתוך הטופס עצמו, מה שמאפשר ארגון מחדש דינמי של הטופס המבוסס על קלט מהמשתמש.
 • סט כלים משולב לארגון שלך

  AgilePoint NX הוא אוסף משולב במלואו של כלי פיתוח וניהול. אתה יכול לחבר אפליקציות, טפסים עיצוב, להוסיף דוחות, להתחבר למקורות נתונים, לנהל תהליכים שלך בזמן הטיסה, ולנתח את יעילות התהליכים מאותה סביבה. החלק הכי טוב הוא מרכז עבודת AgilePoint NX יכול להיות מוטבעת SaaS האחר ועל-נחות יישומים אינטרנט, כגון SharePoint, Salesforce, ו- SAP.
 • דוחות

  AgilePoint NX מאפשר לך לשלב דוחות מתוחכמים לתוך היישומים שלך. פשוט גרור ושחרר את התרשים המייצג בצורה הטובה ביותר את אוסף הנתונים והגדר את מקור הנתונים.
 • מקורות מידע

  עם AgilePoint NX, קל להתחבר לאחת או יותר מקורות מידע ראשוניים לאפליקציות ניהול תהליכים עסקיים בארגון שלך. שדה-מיפוי AgilePoint NX מקל עליך להשיג את הנתונים הנכונים במקומות הנכונים. נתונים ומידע הנמצאים בתוך סביבות האגון שלך יכולים להיות מוצגים על כל מכשיר!

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO