נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Software-Development
פתרונות תוכנה

ERP

למלם תים ניסיון עשיר ביישום מערכות ERP, המציעות פתרון מתקדם ומותאם לצרכי הלקוח.

פתרונות ה-ERP המוצעים על ידינו ניתנים להתאמה בקלות ובמהירות, והינם פתרונות גמישים ודינמיים המסוגלים לתמוך בהתרחבות העסק. פתרונות ה-ERP כוללים פונקציונאליות עשירה ומגוון מודולים על פי צורך. לחברה יכולות ייחודיות ביישום פרויקטים בכל סדר גודל, תחת צוות מומחים מקצועי ומיומן המציע פתרון אופטימלי והוליסטי לחברות וארגונים.

הפתרונות המוצעים על ידינו מתאפיינים בתמיכה בכל התהליכים הקריטיים בארגון, מתודולוגית מימוש מותאמת המבוססת על חבילות תוכנה מובנות וניסיון רב וידע מעמיק בתהליכים עסקיים.

החברה מציעה פתרונות ERP בעלות ידועה מראש ובזמן הטמעה קצר יחסית.

לקוחותינו הרבים נהנים מיכולות חדשניות וגמישות של פתרונות ה-ERP המובילים בעולם.

 • ERP- SAP

  מלם תים מביאה עמה ניסיון עשיר ביישום כולל של מערכות SAP באמצעות צוות מיומן, ובהתבססות על יישומים מתקדמים וחדשניים לצד מערכת הניתנת לקסטומיזציה במהירות ובפשטות בהתאם לגודלו המשתנה של העסק\הארגון.

  מלם תים, מובילה את יישומי SAP בגרסה החדשנית S/4HANA בישראל, עם 4 לקוחות אשר עלו לאוויר בהצלחה. SAP S/4 HANA נמנה עם הדור הבא של פתרונות ה- ERP, המאפשר ניהול ארגונים בצורה פשוטה וחדשנית יותר, תוך שילוב טכנולוגיית ממשק משתמש חדשנית ואפשרות לאנליטיקה מתקדמת בזמן אמת.

  מערכת S/4HANA SAP מיושמת על ידי מלם בזמן קצר ע”י שימוש במתודולוגיה חדשנית ותוך שימוש בנכסים המובנים של מלם תים, שמאפשרים קיצור וייעול הפרוייקט. המערכת מניבה תועלת רבה ללקוחותינו עקב הביצועים המשופרים ואריחי FIORI תפעוליים ואנליטיים, המשפרים את יכולת האנליזה וקבלת ההחלטות על סמך מידע אמין בזמן אמת.

  במלם יועצים רבים בעלי ניסיון במודולים השונים ב- SAP S/4HANA וביניהם: מכירות והפצה, ניהול הייצור, אחזקה, איכות, רכש ומלאי וניהול מחסנים, פיננסים, בקרה, תמחיר מוצר, תכנון תקציב, ניתוח רווחיות, ניהול פרוייקטים. ובנוסף הרשאות ב- S/4HANA, פיתוח ABAP ו- CDS VIEWS ומיישמי BASIS המומחים לשילוב עם DB HANA, מנהלי פרוייקטים וPMO.

  למלם ניסיון ומתודולוגיה מוכחת לביצוע שדרוג מערכת SAP ECC ל- SAP S/4HANA.

   

   

  למד עוד

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO