נגישות
שפות
main-pic-Software-Development
פתרונות תוכנה

HCM – ניהול הון אנושי

מערכות ניהול הון אנושי (HCM) מייצגות גישה להעסקת כח אדם שמחשיבה את העובד כנכס, שערכו העכשווי ניתן למדידה, ושניתן להעלות את ערכו העתידי על ידי השקעה.

פתרונות לניהול ההון האנושי המיושמים על ידינו מהווים פתרון רוחבי לניהול כח האדם בארגון, במטרה לאחד את כלל הנתונים לפתרון אחוד ולתת מענה רוחבי.

למערכת יכולת להתממשק עם מערכות נוספות, לשפר תהליכי תפעול, ניהול, תכנון ובקרה של המשאב האנושי, תוך קיצור זמנים, הקטנת עלויות, צמצום ניירת, שיפור זמני תגובה וקיום מידע אמין וזמין למקבלי ההחלטות.

 • HCM SAP

  מלם תים עוסקת באפיון, ניהול, יישום ותחזוקה של מערכות HCM מבית SAP.

  החברה מביאה איתה ניסיון וידע נרחב בביצוע, ניהול ובקרה של פרויקטים בארגונים רבים, היא מתמחה במתן פתרונות מותאמים לצרכים העסקיים הייחודיים של לקוחותיה.

  פתרון ה- HCM מבית SAP מספק מגוון רחב של פתרונות לתמיכה וניהול ההון האנושי: גיוס, הערכת עובדים, תכנון ופיתוח משאבי אנוש, ניהול נוכחות והיעדרות, ניהול ביצועים, ניהול עלויות ועוד.
 • Success Factors

  Success Factors הוא הפתרון המוביל בעולם לניהול ההון האנושי בענן.

  המערכת המתקדמת במתן פתרונות HCM מציעה את מגוון היכולות לניהול ההון האנושי. התוכנה מאפשרת לארגון תמיכה מלאה בתהליכים שבין העובדים לארגון ומציעה חווית משתמש פשוטה, חכמה וידידותית.

  Success Factors הוא הפתרון המוביל מסוגו בעולם, ומהווה את חוד החנית בתחום ה- Talent Management.
  מלם תים משווקת ומיישמת פתרונות Success Factors בשילוב כלים נוספים מבית SAP.

סיפורי הצלחה

משרד מבקר המדינה
אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
קשרי תעופה
הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
עמית גלבוע | IT Manager
שירות התעסוקה הישראלי
אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
יובל שגיא | מנמ"ר
הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
תומר נתן | CFO