נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Infrastructure-Integration
Infrastructure and integration

Infrastructure

 • שרתים ארגוניים

  אנו מייצגים את מגוון הפתרונות המובילים בתחום השרתים, ובכלל זה: Dell, IBM, HPE, Cisco ועוד.

  השירות שאנו מספקים כולל מיפוי ראשוני של המצב הקיים בארגון, רישום מדויק של כל הרכיבים עליהם נידרש לספק שירות והתקנת רכיבים נדרשים, להשלמת מערכת השרתים של הארגון.

  פעולות התחזוקה השוטפת כוללות פעולות תחזוקה של השרתים הפיזיים, כמו גם כוללים פעולות תחזוקה מונעת, לצורך איתור תקלות במעוד מועד.

  צוות המומחים שלנו, שהינו בעל ניסיון עשיר ובעל הכשרות והסמכות ייעודיות מבצע את הפעולות הנדרשות בהתאם לצרכי הלקוח.

  למד עוד
 • מערכות אחסון והמשכיות עסקית

  מזה שנים, מלם תים מובילה את תחום האחסון והגיבוי בישראל. במסגרת זו צוות המומחים של מלם תים מסייע ללקוחותינו ליישם מערכי אחסון מרכזיים, תוך אפיון ותכנון מערך האחסון במודל המתאים ביותר לצרכים של כל לקוח ולקוח.

  כחלק בלתי נפרד מתהליך התכנון, אנו כוללים גם בניית אסטרטגיית גיבוי מקיפה, המורכבת ממספר רבדים ומתבססת על מגוון הפתרונות המתקדמים ביותר של חברות כגון EMC, NetApp, IBM, HPE ועוד.

  אסטרטגיית הגיבוי שלנו עושה שימוש בטכניקות מתקדמות של התאוששות מאסון (DR), לצד התוויה ויישום של תכנית מקיפה להמשכיות עסקית.

  למד עוד
 • תשתיות תוכנה

  תחום שירותי מומחה (professional services) של תים מתמקד בייעוץ, אפיון, תכנון ויישום של פתרונות מבוססי תוכנות תשתית, של החברות המובילות, לסביבת המחשוב הארגונית.

  ההתמחויות שלנו ממוקדות במיוחד בפלטפורמות של חברות כגון Microsoft, VMware, Symantec וכן בכלים משלימים לפלטפורמות אלו.

  למלם תים שיתוף פעולה אסטרטגי עם יצרני התוכנה המובילים בעולם וברמות הגבוהות ביותר, ואף הסמכות רבות ובקטגוריות שונות של Microsoft, VMware, Symantec ויצרנים רבים נוספים.

  למעלה מעשור, האחרונות זכתה חטיבת התשתיות של מלם תים, בפרסים רבים כשותף מצטיין בקטגוריות שונות מטעם היצרנים המובילים.

  למד עוד