נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Infrastructure-Integration
תשתיות ואינטגרציה

IoT – האינטרנט של הדברים

האינטרנט של הדברים הוא ללא ספק התחום החם ביותר בעולם המחשוב, ומטרתו לחבר את כל מכשירי האלקטרוניקה שלנו לרשת האינטרנט. התחום כבר מזמן אינו נחשב ל”טרנד” חולף, והתחזיות מראות שעד 2020 שוק ה-IoT יגלגל כ-14 מיליארד דולר בשנה.

כבר היום, אנחנו מעורבים בתכנון, הטמעה, יישום ותחזוקה של פרויקטים רבים בתחום ה-IoT בקרב עיריות מובילות בארץ, כמו גם תשתיות תחבורה מתקדמות, מתקנים ציבוריים ועוד.

רכבת ה’אינטרנט של הדברים’ יצאה כבר ממזמן מהתחנה והיא רק תמשיך לדהור קדימה. אם אתם רוצים להצעיד את ארגונכם קדימה אל עבר עתיד חדשני, זה הזמן לפנות אלינו ואנו נסייע לכם בכך.

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO