נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Infrastructure-Integration
תשתיות ואינטגרציה

OEM

מלם תים מתמחה במתן פתרונות אינטגרציה כוללים בתחום ה-OEM. במסגרת זו, אנו ממנפים את מגוון המוצרים והמומחיות המקצועית שלנו למתן פתרונות כוללים של ללקוחות.

הייצור המקומי נושא אופי של שותפות עסקית ומאפשר ללקוחותינו, להתמקד בפיתוח ליבת עיסוקם המקורי ולהעביר את הנטל הטכני והתפעולי אלינו. בנוסף לכך, הלקוחות נהנים יתרונות נוספים שגלומים ב- OEM: תמיכה ושירות ברמה בינלאומית, איכות חומרה מן השורה הראשונה ויתרון תחרותי משמעותי.

הפתרונות והשירותים ששמספקת הקבוצה, בתחום ה- OEM, מסייעים ללקוחותינו בהשאת ערך, ומאפשרים להם להפחית את עלות הבעלות הכוללת על תשתיות המחשוב ויצירת עדיפות טכנולוגית ביחס למתחרים. כל זה בהתבסס על המקצוענות חסרת הפשרות שלנו ובהתאם למתודולוגיה שפותחה על ידי יצרנים מובילים הכוללת בנייה משותפת וליווי לכל אורך חיי המוצר, תוך שמירה על גמישות ושקיפות.

עבור פעילות ה-OEM, הקמנו פס ייצור יעודי עבור לקוחותינו, כדוגמת: ורינט, ג’נרל אלקטריק, אלוט תקשורת ועוד.

מעבר להבעת האמון מצד הלקוחות, יש בכך ביטוי להקפדה היתרה שלנו על סטנדרטים מחמירים, עמידה בביקורות פתע ובקיצור – מומחיות מקצועית.

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO