נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Software-Development
פתרונות תוכנה

Tableau

פלטפורמת ניתוח וניהול נתונים.

הבחירה המובילה בשוק עבור בינה עסקית מודרנית, פלטפורמת הניתוח Tableau מאפשרת לחקור ולנהל נתונים, לגלות ולשתף תובנות שיכולות לשנות עסקים ואת העולם.

בין המשתמשים במערכת אנליסטים, מדען נתונים, סטודנטים, מורים, מנהלים או משתמש עסקי. מחיבור דרך שיתוף פעולה, Tableau היא פלטפורמת הניתוח מקצה לקצה החזקה, המאובטחת והגמישה ביותר.

 • אנליטיקה לכולם

  בניית הדמיות בכמה קליקים

  הכלי מעודד סקרנות ויצירתיות עם חקר נתונים בלתי מוגבל. יוצר מעורבות ואינטראקציה על ידי בניית הדמיות עם גרירה ושחרור, שימוש במודלים סטטיסטיים בבינה מלאכותית בכמה קליקים, ושאילת שאלות בשפה טבעית.

  למד עוד
 • מידע מאובטח

  ניהול הנתונים ללא פשרות

  Tableau מספקת יעילות בקנה מידה לייעול ניהול, אבטחה, תאימות, תחזוקה ותמיכה עם פתרונות לכל מחזור החיים כסביבה המהימנה לנתונים ולניתוחים שלך – מחיבור, הכנה וחקירה ועד לתובנות, קבלת החלטות ופעולה.

  למד עוד
 • המומחים שלנו

  חובבי נתונים שמצמיחים מיומנויות נתונים

  המומחיות וההכוונה המוכחת שלנו יעזרו לך לאורך המסע לאיסוף הנתונים שלך. בנה את תרבות הנתונים שלך עם שיטות עבודה מומלצות מוכחות

  למד עוד

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO