נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic-Software-Development
פתרונות תוכנה

Workato

Workato אינטגרציה ואוטומציה ליותר מ1000 תוכנות ארגוניות – ללא צורך קוד

חלק מנהלי העבודה בארגון שלכם מבוצעים שוב ושוב בסדר פעולות ידוע מראש, מבזבזים זמן יקר לעובדים שלכם ומאפשרים פתח לטעויות אנוש. Workato, מכלי האינטגרציה והאוטומציה הפופולארים והמובילים היום על פי גרטנר (להורדת דו”ח גרטנר iPaaS 2023 Report), היא פלטפורמה המאפשרת חיבור בין היישומים המשמשים את הארגון והגדרת אוטומציות מתקדמות לפי טריגרים בהתאמה אישית. Workato מאפשרת משיכה של נתונים מכלל מערכות הארגון (כמו מערכת CRM, מערכות ניהול פרוייקטים, מערכות ניהול משאבי אנוש, אפליקציות שיווק ועוד), ויצירת סדר פעולות אוטומטי על ידי המערכת כמו עדכון נתונים בפלטפורמות שונות, שליחת הודעות למשתמשים, וכו’.

מלם תים מציעה “תפירה אישית” של פתרונות תוכנה בהתאמה מדוייקת לצרכי הארגון. צרו עימנו קשר עוד היום – ואפשרו פעילות ארגונית יעילה יותר, זריזה יותר ונטולת טעויות, עם אינטגרציה בין מערכות הארגון ושפע של פעולות שיבוצעו באופן אוטומטי.

דו"ח פתרונות האינטגרציה והאוטומציה המובילים ל2023 מאת Gartner

גלו מה פתרונות הiPaaS המובילים בסקר המקיף והרשמי של Gartner

מה Workato יכולה לעשות עבורכם?

היכולות של Workato בתחום אינטגרציה בין אפליקציות ארגוניות ואוטומציה של פעולות מגוונות, הופכת את הפלטפורמה רבת עוצמה ואפקטיבית. הנה כמה מהיכולות של Workato שתוכלו לרתום לטובת פעילות עסקית יעילה יותר:

היתרונות לארגון:

צרו קשר עם הצוות המקצועי מבית מלם תים וקבלו הצעה מותאמת לפעילות הארגונית

מלם תים מספקת פתרונות תוכנה מקצה לקצה על פי הפעילות הארגונית שלכם. נשמח להציע לכם הטמעה של מערכת Workato לאינטגרציה בין מערכות הארגון ואוטומציה מותאמת של פעולות חוזרות – ולצד זאת נשמח להציע עוד הרבה יותר במגוון תחומי הפעילות של הארגון, כולל כלי אוטומציה נוספים, אבטחת מידע, שירותי גיבוי ושחזור ועוד ועוד. צרו עימנו קשר, ונשמח לסייע לכם לייעל את התפעול הארגוני ולהתמקצע בתחום הפעילות שלכם, תוך שמירה על מערכות מחשוב מאובטחות, מתוחזקות ויעילות, בשירותי ניהול חיצוניים ובהוזלה משמעותית של ההוצאות!

קבוצת Malam team שותפי פרימיום של Workato בישראל

 

קבוצת מלמ, קבוצת שירותי ה- IT המובילה בישראל, מספקת טווח מלא של פתרונות IT מקצה לקצה.

אנחנו גאים באיכות, השירות, התמיכה והסטנדרטים המקצועיים שאנו מעניקים ללקוחותנו.

5000+ המומחים שלנו בשדות ה- IT יעזרו לכם למקסם את ההשקעה הטכנולוגית, הפוטנציאל העסקי שלכם ויתאימו לארגון שלכם את הפתרונות הנכונים ביותר עבורו.

סיפורי הצלחה

אנחנו יודעים איך להוביל בהצלחה שילוב של Workato בארגונים, הינה מה הלקוחות שלנו מספרים:

“עם Workato, שיפרנו את יעילות הפרויקטים והגדלנו את ההספק בכמות התליכים שאנחנו יכולם להריץ במקביל מ-4 ל-30 בתקופה של פחות מ-18 חודשים. 
ההשפעה החיובית הייתה מעבר למצופה ועזרה להגיע ליעד של 97% תהליכים שנסגרים בהצלחה.”

“Workato מספקת ביצועים עדיפים בהשוואה למערכות אחרות ומצליחה לפתור את הכמות הגבוהה ביותר של פניות חודשיות.
היעילות של וורקטו מרשימה ומקבילה כיום ליעילות המשולבת של שניים או שלושה עובדים בכירים שלנו – הישג בולט בהחלט!”

“באמצעות Workato, התהליכים הופכים להרבה יותר פשוטים לאוטומציה וזה מקצר את הזמן שלוקח לצוות ה-IT לספק פתרונות למשתמשים הסופיים.”

השאירו פרטים לניסיון חינם

  סיפורי הצלחה

  משרד מבקר המדינה
  אנו מודים לכם על המקצועיות, הזמינות והגמישות שהובילו את כולנו לקו הגמר בו נתונים נאספים ומבוקרים באמצעות המערכת הממוחשבת שפיתחתם בשבילנו
  שמואל גולן | ממונה על ביקורת הבחירות ומימון מפלגות
  קשרי תעופה
  הפרויקט בוצע ע''י המומחים של תים במקצועיות רבה וליווי מקצועי ואדמיניסטרטיבי ברמה נדירה
  עמית גלבוע | IT Manager
  שירות התעסוקה הישראלי
  אנא מיסרו הערכתינו לצוותים שלכם על עבודה ממושכת ואינטנסיבית, עמידה בלו"ז הפרוייקט ובתכולות הנדרשות
  חנה אביסרור | מנהלת אגף מערכות מידע
  החלטה לבחור במלם תים לביצוע הפרויקט נבעה מהיכולת שלה להבין את הצרכים העסקיים שלנו, ולספק לנו פתרון מתקדם והוליסטי, הכולל את כלל רכיבי התשתית, לרבות חומרה ותוכנה.
  יובל שגיא | מנמ"ר
  הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם תים, המתבססת על ניסיונה בפרויקטים דומים, אפשרה את העלייה המהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות הזמנים והתקציב כפי שהוגדרו על ידינו
  תומר נתן | CFO

  מלאו פרטים לקבלת דו"ח Gartner iPaaS 2023 בחינם