נגישות
[wpa_toolbar]
שפות
main-pic

Team ממזגת את כל פעילות התוכנה בחברה ומיתוגה בשם: Team Software

שלוש שנים לאחר המיזוג בין תים נטקום לאומניטק, שהביא ליצירת: Team מקבוצת מלם תים, הכריזה החברה על מיזוג כל פעילות התוכנה בחברה ומיתוגה בשם: Team Software. תים תוכנה תכלול את פעילות SRL, חברת ג’טרו Jetro ואוטודסק Autodesk, אשר פעלו עד כה בנפרד.

נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה בחברת תים: “השינוי מבטא את התפיסה הסינרגטית המנחה אותנו ואת העובדה שכל מגוון הפתרונות נמצא בתוך הבית ולכן גם נושא את אותו השם – “Team”. מהלך זה יאפשר לנו למנף ולהעצים את פעילות התוכנה בחברת תים והוא מהווה עבורנו הזדמנות  לחדד את המיתוג והמיצוב שלנו כ-Team בקרב הלקוחות, חדשים וקיימים כאחד, להציע ללקוחות את סל הפתרונות הכולל שלנו ולהדגיש את היותנו חברת האינטגרציה המובילה בישראל, היחידה שבכוחה לספק פתרון הוליסטי ושלם בכל מגוון עולמות ה-IT”.

נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה בתים

מוסיף אילן ישראל, מנהל פעילות אוטודוסק, הפועלת תחת המיתוג Team CAD: “כמובילי תחום התיב”ם בארץ וכחלק אינטגרלי וחשוב מקבוצת ה-IT הגדולה ביותר בישראל, אנו רואים את נושא השירות ללקוח כערך עליון, כמו גם הצבת סטנדרטים גבוהים המקדמים חדשנות ויצירתיות. המיזוג לתוך חטיבת התוכנה מאפשר לנו יצירת שותפות אסטרטגית אמתית ורחבה ככל הניתן עם לקוחותינו, תוך מתן פתרון הוליסטי, הכולל סל שירותים רחב בתחומים משלימים. כל זאת באמצעות אנשי מקצוע המומחים בתחומם ובעלי ניסיון רב שנים. אנו פועלים בשוק דינמי המתחדש ומשתנה ללא הרף, כך שהמהלך מנגיש ללקוחותינו את מיטב הטכנולוגיות הקיימות, תוך התאמתן לצרכיו הייחודיים של כל לקוח”.

אילן ישראל, מנהל פעילות אוטודוסק בתים

חזרה לכל החדשות
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
בכל שאלה, בקשה ועניין, אנו פה עבורכם. מלאו את פרטיכם ונשמח לשוב אליכם בהקדם